پاکستانی دانش آموزان در ووهان وحشت به چین راه اندازی بیمارستان در دانشگاه

پکن:
هند و پاکستان دانش آموزان در چین هوبئی استان کانون شیوع کروناویروس ساخته اند از جان گذشته درخواست خود را به دولت برای تخلیه آنها را پس از مقامات چینی تصمیم به تبدیل خود دانشگاه سالن و خوابگاه موقت به بيمارستان میان یک افزایش بزرگ در عفونت موارد است.

مرگ و میر از این بیماری همه گیر رسید به 1,367 با 254 مرگ و میر در چهارشنبه بالاترین سطح خود در یک روز, افزایش نگرانی که ویروس است که هیچ جا در نزدیکی کم کردن سرعت.

وجود دارد 52,526 موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین در پایان روز شنبه. روز چهارشنبه ووهان و هوبئی استان خود گزارش 14,840 جدید تایید موارد به محلی مقامات بهداشت گفت.

این افزایش بزرگ در موارد تحت فشار قرار دادن مقامات محلی برای اضافه کردن بیشتر در تخت بیمارستان.

, هندی, دانش آموزان مشغول به تحصیل در هوبئی دانشگاه طب چینی ساخته شده از جان گذشته به درخواست دولت هند به تخلیه آنها پس از این دانشگاه اعلام کرد قصد دارد برای تبدیل ورزش به یک بیمارستان است.

هند در حال حاضر تخلیه 647 اتباع هند بیشتر دانش آموزان از ووهان و هوبئی. ده سرخپوستان نمی تواند هیئت مدیره این دو ویژه پرواز با توجه به تب. هندی مقامات می گویند حدود 80 تا 100 سرخپوستان هنوز چپ در این منطقه است.”دانشگاه ما در حال رفتن به استفاده از این ورزشگاه به عنوان پناهگاه برای دریافت تایید موارد” دانشگاه گفت: در یک توجه کنید.

این دانشگاه پیش از آن و نه در لیست اما در حال حاضر یک اطلاعیه رسمی صادر شده به آن شامل اطلاع گفت.

“در حال حاضر ما نیاز به همکاری. برای کل ووهان آن را یک ” جنگ ” دوره است. امیدوارم که هر کس می تواند درک…ما سعی خواهیم کرد بهترین های ما برای اطمینان از نیازهای اساسی خود را. ویژه دوره ویژه راه است.نه برو بیرون!” می گفت.

“انجام اقدامات احتیاطی!” دانشگاه اطلاع رسانی گفت.

چین در حال حاضر ساخته شده است را تغییر بيمارستان با 2,300 تخت و تبدیل سالن و استادیوم به بیمارستان. با افزایش موارد خوابگاههای دانشجویی و سالن ها در حال تبدیل به بیمارستان.

حدود 1000 نفر از دانش آموزان پاکستانی در حال حاضر در استان هوبئی. دولت پاکستان تحت سنگین انتقاد برای تخلیه آنها. تعدادی از دانش آموزان پاکستانی بیش از حد شکایت کرده اند که به خوابگاه تبدیل شده به بیمارستان ها با بیماران مبتلا به ویروس.

پاکستان روزانه سحر گزارش داد نخست وزیر عمران خان در چهار شنبه کارگردانی خارجه را در هر مرحله ممکن است برای کمک به دانش آموزان پاکستانی گیر در رمان coronavirus (NCV)-آمار شهر ووهان چین است.

دانش آموزان پاکستانی و چینی دانشگاه علوم پزشکی در حال ترس به بیماران آلوده به ویروس کشنده منتقل شده به یک ساختمان واقع در نزدیکی دانشگاه خود را.

پاکستان در تماس است مقامات چینی با درخواست برای تغییر آن دسته از بیماران در جایی دیگر این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma