هندی متعلق به شرکت توسعه کیت تست

پس از ایالات متحده, ایتالیا, اروپا و هند و آمریکا ممکن است به زودی ببینید استقرار آنتی بادی الایزا کیت به می دانم که اگر یک فرد در واقع بهبود از COVID-19 coronavirus حتی بدون دانستن است که او یا او تا به حال آلوده شده است بنابراین بازگشت به یک زندگی عادی و بدون محدودیت.

کیت قرار داده می شود به استفاده از آنها پس از دریافت تایید از مرکز مواد مخدر استاندارد کنترل سازمان ملی تنظیم مقررات بدن برای دارو و تجهیزات پزشکی. آنها ابداع شده توسط دانشمندان از هند و ایالات متحده و انگلیس برای اربن مانهایم یک شرکت تاسیس شده توسط بمبئی-بر اساس تاجر Sunil Vazirani.

‘نه دور’

به زبان هندوآقای Vazirani که آغاز شده TRANSASIA زیستی-پزشکی در سال 1979 قبل از او راه اندازی اربن مانهایم آلمان در سال 1995 گفت که جهان متوجه coronavirus بود و نه دور و بدون یک واکسن.

“ما کیت کمک به شناسایی افرادی که تا به حال COVID-19 شد بدون علامت و بهبود بدون حتی دانستن. آنها به این ترتیب می توانید با اطمینان از بازگشت به کار و بازگشت حالت عادی به زندگی در حالی که کاهش استرس در خط مقدم رزمندگان” آقای Vazirani گفت.

ایتالیا تست 5 لاخ مردم در روز با استفاده از کیت توسعه یافته توسط اربن مانهایم. هر کیت می تواند مورد استفاده قرار گیرد به انجام 100 تست آقای Vazirani گفت. کیت در زمان یک ماه و نیم به توسعه است.

پس از دریافت CE اروپا تصویب اربن مانهایم نیز دریافت U. s. غذا و داروی آمریکا nod به صورت پیشرفته روش تست آنتی بادی که در آن ادعا شده است بسیار سریع تر از سریع تست کیت از چین است.

آقای Vazirani ادعا می کند که او COVID-19 آنتی بادی الایزا کیت می توانید تست 100 نمونه یک ساعت با میزان دقت 98% است.

تحقیقات به ما می گوید که SARS-CoV-2 آنتی ژن های ویروسی باعث تحریک سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی است که می توان با IgM و IgG و آنتی بادی آزمایش. IgM تولید شده است برای اولین بار و قابل تشخیص است در اوایل شروع این بیماری است. IgG تولید می شود و بعد از حفظ طولانی مدت از ایمنی. اربن مانهایم کیت به نام ErbaLisa® COVID-19 ELISA kits, می تواند تشخیص هر دو آنتی بادی است.

از طریق گروه شرکت TRANSASIA هند آقای Vazirani تیم اعمال می شود برای دسترسی به استفاده از این کیت در هند که 500 نمونه کیت وارد شده اند.

“آنتی بادی آزمایش مهم را به انجام. هند وارد rapid test, کیت از چین که در شورای تحقیقات پزشکی هند, یک 6-30% [نرخ] دقت,” او توضیح داد.

یک تیم که شامل داروهای کنترل کننده General of India, Dr. V G Somani و دیگران است که به دنبال به مصوبات برای آنتی بادی کیت.

پرسید که چگونه بسیاری از مردم در واقع می تواند با آلوده COVID-19 آقای Vazirani گفت: “آن است که حدس میزنن اما 20-30 برابر بیشتر از کسانی [که] تست شده آلوده شده اند. درک ما این است که 80 درصد از کسانی که آلوده را نشان نمی دهد علائم است.”

گیاهان موجود

پس از تصویب به دست آمده است آقای Vazirani قصد دارد به تولید کیت های موجود در TRANSASIA هند گیاهان در دامان و هند که بیشتر خواهد شد راه اندازی یک COVID-19 واحد ساخت تنها تست کیت برای ویروس. این کارخانه در آندرا پرادش را Med Tech منطقه است که با حمایت سازمان جهانی بهداشت (WHO) است و انتظار لازم است مصوبات قانونی و بر روی زمین مجوز است.

برای آینده آقای Vazirani معتقد است که کیت کمک خواهد کرد که افراد آزمون خود و همچنین کمک به شرکت در آزمون کارکنان خود را در یک راه بزرگ است.

“همه نگران است. این است آسان و مقرون به صرفه آزمون. این کمک خواهد کرد که بازگرداندن اعتماد به نفس در مردم — که آنها را به آنتی بادی است. “آقای Vazirani گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>