پس از سراسر کشور مستند اعلام شد, ارشد, مدیر کل ریجنسی مادورای توسط GRT هتل N محمد کلانتر بود صحبت کردن به دوستان در پلیس در مورد عواقب و آن زمانی است که این ایده از ارائه غذا به پرسنل پلیس آمد. درخواست از SP (مادورای منطقه) N Manivannan. و خود به خود این مادورای تیم از میان تمام GRT هتل ها در سراسر کشور به رهبری راه را در گسترش مسئولیت اجتماعی شرکت خود.

به زودی, Grand چنای با GRT هتل ریجنسی Sameera وللر و Zibe کویمباتور توسط GRT هتل ها دنبال کت و شلوار توزیع مواد غذایی بسته در شهرهای مربوطه می باشند یا در میان پلیس و شرکت کارکنان بهداشت کارگران و یا بی خانمان. Grand چنای نیز با دادن ناهار به حدود 300 پزشکان در راجیو گاندی دولت بیمارستان عمومی روزمره است. “پزشکان درخواست بالا-انرژی مواد غذایی, بنابراین ما در حال ساخت بریانی سبزیجات برای آنها را به عنوان به خوبی به عنوان kurmaمی گوید:” Vikram Cotah chief operating officer, GRT هتل ها و استراحتگاه. این GRT گروه تنها نیست: دروازه هتل در مادورای نیز مجموعه ای برای ارائه خدمات در یک یا دو روز به گفته مدیر کل Siddharth Jain. تاج گروه از هتل ها ارائه شده است مواد غذایی بسته به کلید بیمارستان ها و COVID-19 مراکز در بمبئی دهلی و بنگلور.

وعده های غذایی در افراد گروه مورد در حال آماده و تحویل داده شده توسط آن شرکت هواپیمایی پذیرایی بال TajSATS. “ما باید همکاری با آشپز Sanjeev Kapoor برای بمبئی بنگلور و دهلی نو است. در بمبئی ما در حال همکاری نزدیک با Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) به ارائه حدود 8000 وعده غذا در روز به پزشکی برادری در Kasturba بیمارستان شاه ادوارد یادبود بیمارستان Lokmanya Tilak شهرداری کالج پزشکی و بیمارستان عمومی Nair بیمارستان و JJ بیمارستان. ما همچنین توزیع غذا برای کارکنان پزشکی در بیمارستان ویکتوریا در بنگلور در همکاری با تاج پایان غرب است. از مارس 30, ما شروع به خدمت وعده های غذایی در جوجه Hardinge بیمارستان در دهلی نو” مطلع سخنگوی هند هتل ها شرکت محدود یک شرکت تابعه از کون, گروه, از طریق ایمیل.

بالا بردن نوار

  • آشپز مشهور دانیل Humm به تازگی در زمان به Instagram تا اعلام کند که او می تواند تبدیل یازده مدیسون پارک یاد رستوران خوب ناهار خوری به آشپزخانه هنر در تلاش برای کمک به نیویورک در نور از شیوع کروناویروس. “ما همه لال. من همه را تشویق به نگاه به فرصت ها برای کمک به هر یک از دیگر” ارسال شده Humm.
  • برای uninitiated یازده مدیسون پارک بود رای به عنوان بهترین رستوران در سال 2017. همکاری با تجدید نظر در مواد غذایی, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در نیویورک رستوران در حال حاضر آماده سازی غذا برای کارگران و محروم بخش نیویورک. آن را باید به ذکر است که یازده مدیسون پارک بسته شد در 21 مارس و در پی این بیماری همه گیر.

اعداد به کار گرفته شده توسط کمرنگ کردن کارکنان این هتل متناوب: تاج گروه تحویل بیش از 46,000 وعده های غذایی به کارکنان پزشکی در بمبئی پس از راه اندازی این طرح در 23 مارس. در حال حاضر آنها در حال ارائه حدود 8000 وعده های غذایی در هر روز به کارکنان پزشکی در بمبئی در حالی که در دهلی نو آنها ارائه 200 وعده غذا در روز به کارکنان در خانم Hardinge بیمارستان. در بنگلور تاج غرب پایان خدمت حدود 250 وعده غذا در روز برای کارکنان در بیمارستان ویکتوریا. علاوه بر این گروه نیز بیش از 10 ، 000 بسته از ناهار و شام به کارگران مهاجر در شهرهای مختلف.

آن را فقط به بزرگ زنجیره ای: کوچکتر مواد غذایی کسب و کار نیز انجام آنچه آنها می توانند. زغال کباب در چنای T نگر منطقه مثلا شده است و توزیع رایگان ناهار بسته به هر کسی که می خواهد بدون سوال پرسید. محیط زیست, آشپزخانه ابتکار چنای بر اساس سال foster d. coburn iii بنیاد آماده شده است بیش از 5000 وعده های غذایی هر روز با توجه به YRG ارشد برنامه افسر AK گانش.

اما او می خواهد به تاکید است که اعتباری باید از رفتن به “اهدا کنندگان و سازمان های که در حال انجام بلند کردن اجسام سنگین, خدمت, این مواد غذایی به بیمارستان در سراسر شهرستان روزانه. ما تنها مواد غذایی است.” کسانی که در انجام این توزیع شامل سازمانها مانند Viswajayam بنیاد در حال انجام است که این کار در دولت بیمارستان Royapettah و موسسه زنان و زایمان و موسسه بهداشت کودک, Egmore. Sai اعتماد دادن مواد غذایی در مدرس کالج پزشکی, در میان دیگران. بنیاد بین المللی پیشگیری از جرم و قربانی مراقبت (PCVC) در حال انجام است این در Kilpauk کالج پزشکی و بیمارستان که در آن آنها را اجرا اسید قربانیان حمله’ بخش است.”

آن را فقط برای پرسنل پزشکی بلکه برای محروم. راجستان انجمن جوانان است که متصل به Chennai شرکت و Jeth نگر ساکنان انجمن در حمایت از “صدها نفر از مردم فقیر و توزیع از طریق نیروی انتظامی,” او اضافه می کند.

نیازها و تفاوت های ظریف

برخی از بیمارستان ها دریافت اکو آشپزخانه را در وعده های غذایی را به عنوان صبحانه و ناهار بسته در حالی که دیگران دریافت صبحانه و شام و…. این غذا می گوید: Ganesh ساخته شده است هر روز در محیط زیست آشپزخانه آشپزخانه است که اجرا شده توسط بریتانیا در سازمان مبتنی بر قطب نما. “آنها با اضافه کردن برخی از تفاوت های ظریف” او می گوید: “مانند هویج poriyal قابل توجهی بیشتر با channaكنجاله سويا و یا پنیر. در واقع ایده این است برای ارائه انرژی و کربوهیدرات-مواد غذایی سنگین که همچنین آرامش: برنج, dal, chapatis, khichdi… مواد غذایی است که آسان و سریع به توزیع.”

برای GRT هتل’ کلانتر آن را در زمان یک روز به ساده کردن فرایند و هتل شده است به طور منظم ارائه ناهار و شام به 150 پلیس که دور ساعت در حال گشت زنی در جاده ها به روی مردم چک نقض محدودیت های اعمال شده توسط دولت برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

ناهار آماده است تا ظهر و شام 7 بعد از ظهر. پلیس خودرو میدارد تا مواد غذایی برای توزیع میان کارکنان آن است. “سرآشپزها ما کشیده اند تا یک منو با انواع برنج و یک کاری برای هر وعده غذایی در هر روز است. این شامل bisi بلا bhaatلیمو/کشک/گوجه فرنگی/آلوچه برنج و سبزی/نخود فرنگی و مرغ/تخم مرغ بریانی. این مواد غذایی بسته بندی شده در فویل آلومینیوم جعبه و ارسال در سراسر با بطری های آب دو بار در روز می گوید:” کلانتر.

علاوه بر این بیشتر از 50 ناهار و شام بسته نیز توزیع روزانه در میان بی خانمان در شهر, او می افزاید. بسیاری از گروه های تفریحی و هتل ها تعطیل شده به جز چند شهر هتل با پرداخت مهمان.

در ریجنسی Madurai همیشه از آخرین مهمان خالی, 10 هسته تیم با یک عضو کشیده شده از هر بخش تشکیل شده. وجود دارد 12 نفر از جمله دو سرآشپزها در هر تیم که قرار داده شده است در یک هفته وظیفه و همه آنها اقامت در هتل های در حال اجرا, آشپزخانه, تمیز کردن و sanitising محل. 10 تیم کار خواهد کرد در چرخش است. “به این ترتیب ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما 120-قوی کارکنان است تاکید می شود به صرف زمان کافی در خانه و نیز باقی می ماند در مناطق امن می گوید:” کلانتر.

رایگان توزیع مواد غذایی ادامه خواهد داد تا مستند برداشته شده است. “در زمان تلاش مهربانی است که بیش از همیشه مورد نیاز است,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im