همه هند فدراسیون فوتبال روز پنج شنبه آغاز شده #FitWithIndianFootball کمپین آن را ببینید بازیکنان ستاره از کشور گسترش آگاهی در مورد چگونه به نگه داشتن مناسب در دوران ملی مستند. به عنوان بخشی از کمپین های مختلف ستاره هند, فوتبال از سمت راست هندی ارشد مردانه و زنان تیم به فلش به هند U—17 جام جهانی زنان تیم ملی برای تمام گروه های سنی بازیکنان تیم ملی خواهد بود نمایش و توضیح به طرفداران چندین نظام آموزش با استفاده از یک فوتبال است.

وجود دارد مقدار زیادی در فروشگاه برای طرفداران که شانس برنده شدن تیم ملی کالاهای اگر تقلید از آنها و ارسال فیلم های خود را در رسانه های اجتماعی دستگیره با استفاده از #FitWithIndianFootball.

در قسمت اول سابق هند کاپیتان و talismanic مهاجم Bhaichung Bhutia خواست همه طرفداران به دنبال دستورالعمل دولت و ماندن در خانه. “به نمایندگی از کل فوتبال برادری و تمام هند, فدراسیون فوتبال, من می خواهم به درخواست هر کس به در خانه بماند. ایمن ماندن, سالم ماندن و اقامت مثبت” Bhutia خواست.

در این ویدئو نیز برجسته Sunil Chhetri, Dangmei فضل و U—17 جام جهانی زنان, جام جهانی احتمالی Aveka سینگ.هند مهاجم Jeje Lalpekhlua معتقد است که برای او ‘از آن است که یک لذت” را به طرفداران.”تناسب اندام است که بخشی از زندگی روزانه ما است. اما برای طرفداران آن تبدیل شده است بسیار مهم برای حفظ تناسب اندام در حالی که ماندن در داخل خانه در طول دوره قرنطینه. به عنوان بخشی از جامعه فوتبال آن را لذت بخش را به همه نشان دهد که چگونه به نگه داشتن مناسب در داخل خانه گفت:” Mizo تیرانداز از خفا. “من مصرانه از همه طرفداران به بخشی از این جنبش به عنوان ما در تلاش برای ساخت یک جا هند است.”

علاوه بر Jeje, آینده قسمت خواهد شد از ویژگی های امثال Sandesh Jhingan, Ashalata Devi, Amarjit Singh, Aditi Chauhan و چندین نفر دیگر.

—IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im