هند فرستاده می گوید دهلی نو و درهم و ارزشهای غیر تبعیض

دهلی نو:
هند و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) سهم ارزش از عدم تبعیض در هر زمینه سفیر هند به خلیج فارس امارات Kapoor, Pavan گفت در توییتر پست در روز دوشنبه در میان گزارش ناخرسندی در میان کشورهای عربی بیش از این اتهام هدف قرار دادن مسلمانان در هند بر گسترش covid-19 در کشور است.

“هند و امارات متحده عربی سهم ارزش از عدم تبعیض در هر زمینه. تبعیض علیه ما اخلاقی پارچه و حکومت قانون است. اتباع هند در امارات متحده عربی باید همیشه به یاد داشته باشید این” کاپور گفت: در پست های خود را.

این پست به شرح زیر گزارش در ایسنا از چند جاست سرخپوستان گرفتن اخراج برای خود ادعا Islamophobic پیام های رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر.

کاپور نیز به نقل از یک توییتر ارسال توسط نخست وزیر نارندرا مودی که در آن او تا به حال گفت: “covid-19 نمی بیند و نژاد و مذهب و رنگ و کاست و عقیده و زبان و یا مرزهای قبل قابل توجه است. پاسخ ما و رفتار پس از آن باید ضمیمه تقدم به وحدت و برادری ، ما در این با هم.”

توییت آمده پس از انتقاد از برخی محافل در امارات متحده عربی و کویت. مستقل دائمی حقوق بشر کمیسیون (IPHRC) از سازمان همکاری های اسلامی (OIC) فدراسیون 57 ملت های مسلمان در روز یکشنبه تا به حال در یک پست توییتر را محکوم کرد آنچه از آن به نام “امان باطل #Islamophobic کمپین در #هند بدنام مسلمانان برای گسترش #COVID-19 و همچنین منفی خود را در پروفایل های رسانه های در معرض آنها را به تبعیض و خشونت با مصونیت از مجازات.”

“#OIC-IPHRC خواستار #هند دولت برای اقدامات فوری برای توقف رشد جزر و مد از #اسلام هراسی در هند و حفاظت از حقوق خود را مورد آزار و اذیت #اقلیت مسلمان طبق تعهدات خود تحت int’l HR قانون” این گفته بود در پست دوم.

گزارش بدرفتاری از مسلمانان هند ظاهر شده اند پس از یک سنبله در covid-19 مواردی که دیده می شد که با توجه به یک جماعت میزبانی در ماه گذشته توسط اسلامی, جق Tablighi Jamaat. اعضای این جماعت که در سفر به نقاط مختلف کشور دیده می شد به عنوان علت عفونت در کشورهای مختلف.

اوایل این ماه دولت هند هشدار داده بود در برابر تهمت برخی از جوامع و محلات بر اساس گزارش نادرست در رسانه های اجتماعی و مشورتی صادر و به آدرس انگ و تبعیض اجتماعی اطراف covid-19 بیماری همه گیر.

مشورتی خواسته مردم نیست و به انتشار آنلاین نام و هویت و یا محلی که در آن تحت تاثیر قرار زندگی می کنند و یا تهدید و همچنین خواست مردم برای جلوگیری از گسترش ترس و وحشت.

پس در سال 2014 نخست وزیر مودی ساخته شده است که عمده تلاش برای رسیدن به کشورهای حاشیه خلیج فارس به خصوص امارات متحده عربی و عربستان سعودی برای اطمینان از روابط نزدیک. سال گذشته پس از آن وزیر خارجه هند Sushma سواراج دعوت شد به آدرس وزرای امور خارجه دیدار و سازمان همکاری های اسلامی— اولین دعوت در پنج دهه است. سواراج بود “مهمان افتخاری” در مراسم تحلیف عمومی 46 جلسه و دعوت به عنوان یک ضربه عمده به پاکستان که همواره مخالف هند ورود به این گروه با وجود داشتن سوم-بزرگترین جمعیت مسلمان در جهان است. پاکستان وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی حال حاضر به حضور در سازمان همکاری های اسلامی دیدار به دلیل دعوت به هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>