دهلی نو: Fitch در رتبه شدت کاهش می یابد آن FY21 رشد طرح برای هند به 2 ٪ از 5.1% تخمین زده می شود فقط 15 روز پیش به عنوان سوم آسیا بزرگترین اقتصاد اعلام کرد در سراسر کشور مستند که فلج عادی فعالیت های اقتصادی. این خواهد بود که کمترین پس اقتصاد بود liberalised 30 سال به عقب.

رشد پیش بینی شده توسط Fitch منتشر شد روز جمعه به عنوان یک به روز رسانی به آن چشم انداز اقتصاد جهانی (GEO) است که بالاترین در میان عمده آژانس های رتبه بندی مانند S&P (3.5%) و مودی (2.5%) است.

فیچ گفت: سرعت است که با کروناویروس بیماری همه گیر در حال تحول است و لازم است دور دیگری از کاهش آن در تولید ناخالص داخلی جهانی پیش بینی. “ما در حال حاضر انتظار می رود فعالیت های اقتصادی جهان را کاهش 1.9 درصد در سال 2020 با تولید ناخالص داخلی ایالات متحده به پایین 3.3% منطقه یورو به پایین با 4.2 درصد و انگلستان توسط 3.9%. چین بازیابی از اختلال در 1Q20 خواهد بود به شدت محدود و با رکود اقتصادی جهانی و رشد سالانه خواهد بود به کمتر از 2%. این اعداد بسیار بدتر از پایه (و نزولی نوع) از مارس سال 2020 جغرافیایی هوا منتشر شده در 19 مارس, هنگامی که ما انتظار می رود رشد اقتصاد جهانی از بیش از 1%” آن گفت:.

رتبه آژانس گفت: این مستند از سیاست های در حال اجرا در بسیاری از کشورها با داشتن آنی و دراماتیک جلوه های روزانه و فعالیت های اقتصادی با کشور مستندات کاهش فعالیت های روزانه در حدود 20% نسبت به سطح نرمال. “تاثیر بر تولید ناخالص داخلی خواهد شد بستگی دارد در چه مدت مستندات گذشته است. با استفاده از تصویر دو تا سه ماه بحران با پنج هفته ‘اوج نمرهدهی’ ملی مستند دوره را کاهش می دهد که تولید ناخالص داخلی 20 درصد در روز خواهد ترجمه به 7 درصد به 8 درصد کاهش در سه ماهه تولید ناخالص داخلی. این است که در واقع در خط با ما آخرین برآورد پی در پی در سه ماهه چهارم کاهش در تولید ناخالص داخلی چین در 1Q20 (که شامل کامل مستند دوره چهار یا پنج هفته) و ما باید با استفاده از این به عنوان یک راهنمای در پایه ما پیش بینی” فیچ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im