ارتش هند عمده توسعه جهانی اول کلاه های ضد گلوله در برابر AK-47 گلوله

لکنو: یک ارتش هند عمده ای که تا به حال طراحی و توسعه یک کت ضد گلوله برای حفاظت در برابر گلوله تک تیرانداز در حال حاضر توسعه یک کلاه است که ادعا می شود از جمله برای اولین بار در جهان است که می تواند به توقف یک AK-47 گلوله دور از فاصله 10 متر است.

“موشکهای کلاه توسعه داده شده تحت پروژه Abhedya عمده Anoop Mishra که همچنین توسعه کامل بدن ضد گلوله محافظت ژاکت که می تواند مقاومت در برابر و حتی تفنگ تک تیرانداز” مقامات ارتش گفت: ANI.

افسر بخشی از ارتش هند دانشکده مهندسی جنگ بود و رو به توسعه ضد گلوله کت و پس از او دریافت کرده بود صدای شلیک گلوله در فهرست ضد گلوله کت.

علاوه بر این ارتش هند در کالج نظامی و مهندسی به طور مشترک با یک شرکت خصوصی توسعه هند برای اولین بار و جهان ارزان ترین گلوله یاب. آن را می توانید پیدا کردن محل دقیق گلوله از فاصله 400 متر است که کمک خواهد کرد که برای پیدا کردن و خنثی کردن تروریست ها سریع تر است.

“در طول 2016-17, 50,000 کت ضد گلوله شده بود تهیه شده برای ارتش هند درآمد از طریق مسیر. قرارداد برای تهیه 1,86,138 BPJs از طریق سرمایه مسیر زیر خرید (هند) رده منعقد شده است در مارس سال 2018 است. بیشتر یک قرارداد برای تهیه 1,58,279 بالستیک کلاه ایمنی از طریق سرمایه مسیر شده بود به این نتیجه رسیدند در ماه دسامبر سال 2016” وزیر امور خارجه برای دفاع, Subhash Bhamre اطلاع بود Lok سبها در یک نوشته پاسخ در جولای 2018.

دانشکده مهندسی نظامی (CME) در پونا برتر تاکتیکی و فنی موسسه آموزشی است که در مادر آلما سپاه مهندسین. آموزش مداوم مسئول آموزش پرسنل سپاه مهندسین علاوه بر این موجب دستورالعمل در مبارزه با مهندسی CBRN حفاظت از آثار خدمات و GIS مسائل مربوط به پرسنل از تمام سلاح و خدمات. (ANI)

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>