هند تور اپراتورها در صورت ضربه شدید از چین coronavirus

دهلی نو:
تور هند اپراتورهای برآورد آنها از دست بدهد تا به 500 میلیون دلار به دلیل لغو از گردشگران از چین و کشورهای دیگر با توجه به شیوع کروناویروس یک هزینه است که می تواند به افزایش چهار برابر اگر آن همچنان ادامه دارد از طریق سال.

دولت حامل هوایی هند لغو پروازها به مقصد چین و هنگ کنگ تا اطلاع ثانوی در حالی که حامل خصوصی نیلی اتحاد خود را به حالت تعلیق پروازها تا فوریه 20.

“وجود دارد یک وحشت در بخش گردشگری به عنوان هزاران نفر از رزرو لغو شده اند” گفت: E. M. Najeeb, معاون رئیس جمهور, هندی, انجمن اپراتورهای تور.

او گفت: خارجی و همچنین گردشگران داخلی لغو شد سفر به جنوب ایالت کرالا که در آن سه مورد از این بیماری تایید شده است باعث مقامات دولتی اعلام وضعیت اضطراری است.

بیش از 280,000 گردشگران چینی در بازدید از هند در سال 2018 و در میان بالا 10 spenders ملیت با وجود اینکه کمتر از 3 درصد از 10.6 میلیون گردشگر خارجی در سال 2018 به گفته دولت تخمین می زند.

تور اپراتورها گفت: بیش از 50 ، 000 گردشگران چینی بودند انتظار برای بازدید در طول ماه های ژانویه-فوریه و بسیاری از این رزرو شد و در حال حاضر لغو شده است. هند مانند کشورهای دیگر مسدود شده از ورود مردم از چین و هنگ کنگ است.

“ما از ترس فوری ریزش تا 500 میلیون دلار به عنوان شیوع کروناویروس است آمار ورود گردشگران از چین, هنگ کنگ و کشورهای همسایه گفت:” Pronab سرکار ملی رئیس جمهور هند تور اپراتورهای انجمن.

او گفت: ضرر و زیان برای داخلی تور اپراتورها خواهد بود بسیار بالاتر به عنوان بسیاری از خروجی های محلی و گردشگران را به چین و کشورهای دیگر نیز لغو رزرو بعد از وقوع.

هند سالانه را بدست آورده و نزدیک به 30 میلیارد دلار از ورود توریست خارجی است و نگران آن می تواند آسیب برساند و در حال حاضر رشد ضعیف.

Sanjeev Sanyal, اصلی, مشاور اقتصادی وزارت امور مالی به رویترز گفت مقامات زیر این وضعیت را از نزدیک و به سرعت پاسخ آن را به عنوان تکامل یافته است.

اما هند نیز می تواند سود به عنوان شیوع بیماری می تواند منجر به کاهش قیمت نفت و کاهش نرخ بهره جهانی, او گفت:.

بانک مرکزی و فرماندار Shaktikanta دس پرچم coronavirus به عنوان یک خطر جدید برای لکنت رشد اقتصادی برآورد شده برای لغزش به 11 سال کم از 5% در سال مالی منتهی به مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>