هند به خرید بیش از 3 میلیارد دلار تجهیزات دفاع از ما: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

هند را خرید دفاع تجهیزات به ارزش بیش از 3 میلیارد دلار از ایالات متحده, رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز دوشنبه در دومین روز از سفر دو روزه به جنوب کشور آسیایی.

ایالات متحده مشغول به کار بود مولد با پاکستان برای مقابله با تروریسم در خاک آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با نارندرا نخست وزیر هند در شهر دهلی نو.

دهلی نو و واشنگتن هنوز به امضای یک قرارداد تجاری است اما دو کشور آغاز خواهد شد مذاکرات برای حمله به یک توافق جامع تهمت و مودی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او مورد بحث با مودی که او “دوست عزیز” اهمیت امن مخابراتی 5G شبکه در هند پیش از برنامه ریزی امواج رادیو و تلویزیون حراج توسط این کشور است.

ایالات متحده ممنوع Huawei با این استدلال استفاده از آن کیت ایجاد پتانسیل برای جاسوسی چین – یک ادعا را تکذیب کرد توسط هواوی و پکن – اما هند که در آن شرکت های مخابراتی استفاده می شود شبکه دنده از شرکت چینی است و در عین حال به یک تماس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>