هند انتقاد شدید قاهره به اظهارات بیش از گزارش بدرفتاری مسلمانان

دهلی نو:
هند روز پنج شنبه ناودان اظهارات توسط سازمان همکاری های اسلامی (OIC) در روزهای اخیر که تا به حال با ابراز نگرانی از گزارش ها مبنی بر بدرفتاری مسلمانان و بدنام کردن آنها برای گسترش این رمان coronavirus بیماری در کشور است.

یک فرد آشنا با توسعه گفت که سازمان همکاری های اسلامی در بیانیه ای “عمیقا تاسف” و “بود و در واقع نادرست و گمراه کننده است.” در این زمان به چالش کشیدن زمانی که جهان به تمرکز بر روی مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر فرد گفت که سازمان همکاری های اسلامی باید سعی کنید به communalise مبارزه با این بیماری است.

نظرات به دنبال مستقل دائمی حقوق بشر کمیسیون (IPHRC) از سازمان همکاری های اسلامی (OIC) یک گروه از 57 ملت های مسلمان در روز یکشنبه در توییتر نوشته های با محکوم کردن آنچه در آن به نام “امان باطل #Islamophobic کمپین در #هند بدنام مسلمانان برای گسترش #COVID-19 و همچنین منفی خود را در پروفایل های رسانه های در معرض آنها را به تبعیض و خشونت با مصونیت از مجازات.”

“#OIC-IPHRC خواستار #هند دولت برای اقدامات فوری برای توقف رشد جزر و مد از #اسلام هراسی در هند و حفاظت از حقوق خود را مورد آزار و اذیت #اقلیت مسلمان طبق تعهدات خود تحت int’l HR قانون” این گفته بود در پست دوم.

گزارش بدرفتاری از مسلمانان هند ظاهر شده اند پس از یک سنبله در covid-19 مواردی که دیده می شد که با توجه به یک جماعت میزبانی در ماه گذشته توسط اسلامی, جق Tablighi Jamaat.

با اشاره به گزارش های خبری از عناصر در پاکستان نما به عنوان یک عمان شاهزاده خانم در توییتر و استفاده از حساب جعلی به گسترش اطلاعات غلط و ضد هند محتوای این فرد گفته است که این حرکت “به وضوح نشان می دهد که تلاش عمدی برای برهم زدن هماهنگی اجتماعی در هند و در آن (خلیج فارس) منطقه است.”

اشاره شد به توییتر رسیدگی با نام “H. H. مونا بنت فهد آل گفت:” از عمان شاهزاده خانم که در 22 مارس تا به حال در توئیتر خود نوشت: “عمان می ایستد و با آن برادران و خواهران مسلمان در هند است. اگر دولت هند متوقف نمی شود آزار و اذیت مسلمانان از یک میلیون (هند) کارگران مشغول به کار در عمان ممکن است اخراج شد. من قطعا این موضوع را با سلطان عمان است.” صدای جیر جیر بیشتر برچسب نارندرا نخست وزیر هند. توییتهایی ساخته شده توسط حساب ویروسی رفت و در میان موجی از جنجال دنبال نگرانی های مطرح شده توسط همکاری های اسلامی (OIC) با توجه به رشد اسلام هراسی در هند.

استفاده از توییتر جعلی رسیدگی شد و همچنین تلاش برای ایجاد, اجتماعی, اختلاف در هند و هند روابط با کشورهای خلیج فارس, فرد گفت. در این زمینه است که هند سفرای کشورهای عرب خلیج فارس ساخته شده بود تجدید نظر به جامعه هند وجود دارد نباید تحت تأثیر تبلیغات فرد اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>