هند slackens تماس با ردیابی به کشور باز می شود تا

بنگلور:
بیش از 9,900 مورد جدید گزارش شده در سراسر کشور در 24 ساعت از صبح سه شنبه و ترس در حال حاضر این است که این ویروس گسترش سریعتر به هند ظهور از 75 روز مستند. هند کاهش یافته است در تماس با ردیابی می گویند کارشناسان بهداشت عمومی است که نگه داشته عفونت رای از انداختن.

بر اساس آمار منتشر شده در هفته پیش توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) بیش از 40000 از 10 لاخ covid-19 تست های انجام شده بین 22 ژانویه و 30 مارس بازگشت و نتایج مثبت است. متحده با نرخ ابتلا به عفونت مانند ماهاراشترا و دهلی نو در حال آزمایش تعداد بسیار کمی از مخاطبین برای هر مورد تایید شده.

وجود تنوع بزرگ بین کشورها در تعداد تماس های مثبت در افراد مورد آزمایش قرار. در حالی که دهلی نو تست شده فقط 2.1 مخاطبین در هر مورد تایید شده Maharashtra آیا 2.3, West Bengal 3.4 و بیهار 5.9 طبق اطلاعات. کارناتاکا را آزمایش کرده است 47.4 مخاطبین در هر مورد تایید شده است و شانس خیلی بهتر از کشورهای دیگر.

“این کاملا امکان پذیر است که تماس با ردیابی است که اتفاق می افتد نه در راه آن باید به عنوان نرخ رشد در موارد مثبت کاهش یافته است در هند. آن است که بیشتر از یک نگرانی در باز کردن 1.0 ما به عنوان مردم منظم. من احساس می کنم این وضعیت فقط بدتر خواهد شد. تست نرخ به بالا رفتن قابل ملاحظه ای که برای ردیابی میباشد. در حال حاضر حتی کسانی که با علائم خفیف هستند و نه در حال آزمایش گفت:” دکتر Prakash چاندرا گوپتا مدیر Healis Sekhsaria موسسه بهداشت عمومی ناوی بمبئی و دانشمند مدعو دانشگاه هاروارد هفتم چان دانشکده بهداشت عمومی.

تماس با ردیابی نمی شود انجام می شود به صورت یکنواخت در سراسر کشور از آنجا که هند نمی کند به اندازه کافی آموزش دیده کارگران به انجام اولیه ردیابی و دوباره بررسی آن ترسیم و یا به اندازه کافی واکنش سریع تیم با پزشکان و اپیدیولوژی که می تواند تایید یک مورد مثبت گفت: Dr Jugal Kishore عضو مرکز واکنش سریع تیم برای Covid-19 و رئیس جامعه پزشکی در Safdarjung بیمارستان, Delhi. “تمرکز ما همواره در تست به جای پیشگیری اولیه. آن هم درست زمانی که بیش از 30 درصد از مردم بدون علامت تماس با ردیابی یک چالش است,” او گفت:. آنچه ما اکنون نیاز داریم ثانویه پیشگیری—تشخیص و درمان زود هنگام. “بهترین راه برای تشخیص موارد است که با رفتن به جایی که فرد به جای انتظار برای آنها را به بازدید از یک بیمارستان,” او اضافه شده است.

متحده شاهد یک افزایش در تعداد موارد و تلاش برای شناسایی منبع عفونت—Maharashtra, دهلی نو, Odisha بیهار و بنگال غربی—نیاز به سخت تحت فشار قرار دادند برای انجام تهاجمی تماس با ردیابی.

Dr Giridhar R ببو استاد و سر Lifecourse اپیدمیولوژی بهداشت عمومی بنیاد هند گفت: “نیروی انسانی همچنان به عنوان یک چالش بزرگ در صنعت بهداشت و درمان. حتی در طول همه گیر بسیار مهم پست در بيمارستان های دولتی خالی باقی می ماند. کارناتاکا را آزمایش کرده است 47.4 مخاطبین در هر مورد تایید شده و انجام داده بهتر از کشورهای دیگر هم در آینده نگر و گذشته نگر تماس با ردیابی. چالش پست مستند است به ردیابی خوشه و نظارت بر رفتار محافظت نشده. این نیز مهم است که یک طرح جامد به صورت معکوس شده است.”

هفته آینده بسیار مهم است که مردم در حال بازگشت به کار و کسب و کار باز هستند. “تنها چیزی که خوب است که در میان کسانی که در حال گرفتن آزمایش مثبت رای کمتر از 6 درصد در مقایسه با برخی از کشورهای بزرگ گفت:” دکتر گوپتا.

یک دانشگاه جانز هاپکینز مطالعه تخمین می زند که هر فرد آلوده می تواند گسترش ویروس به دو یا سه نفر دیگر. این به این معنی است که اگر یک فرد آلوده سه نفر دیگر که اولین مورد مثبت می تواند تبدیل به بیش از 59,000 موارد در 10 دوره از عفونت.

“هند نمی تواند تغییر تمرکز از تماس با ردیابی در این زمان. خوشه مهار استراتژی در باز کردن 1.0 نیاز شدید تماس با ردیابی و ما قادر به آن گفت:” دکتر Prasanta Mahapatra Dean موسسه سلامت سیستم حیدرآباد. او گفت: هند نشان داد این در اول و دوم این مستند اما دولت به تدریج slackened. “این مرکز در حال حاضر قرار دادن تعهد حاوی ویروس متحده است. ما باید مهارت و فناوری به انجام تماس های عظیم ردیابی اما ما نیاز به هماهنگی مناسب و استفاده از منابع” او گفت:.

متحده نیاز به گسترش آزمایش برای درک درست تعداد موارد است. Dr U S Vishal رائو عضو Covid-19 مشورتی گروه به اصل علمی مشاور برای دولت هند گفت: “یک شکاف وجود دارد بین انجام و عدم انجام متحده در تماس با ردیابی به سادگی از آنجا که هر کشور ساز خود را به انجام این کار به دلیل بهداشت دولت موضوع. این خطرناک است به عنوان شهروندان شروع به حرکت از یک کشور به کشور دیگر و ما قادر به شناسایی منبع عفونت و دستگیری آن است. ممکن است ما هرگز به زمین از این بیماری همه گیر اگر ما سهل انگاری در این مرحله زمانی که این کشور باز کرده است.”

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>