دهلی نو: هند روز دوشنبه گفت که “دلگرم کننده است که” کشور در جنوب آسیا به حال متعهد کمک به یک صندوق ایجاد شده برای مبارزه با گسترش این کروناویروس در منطقه آوردن مجموع در زن سبک و جلف به $18.3 میلیون.

به عنوان یک پیگیری به لینک های نشست میان رهبران هند و افغانستان و بوتان و بنگلادش و نپال و سریلانکا و مالدیو و پاکستان برگزار شد و در 15 مارس هند نیز پیشنهاد “ویدئو کنفرانس ارشد بهداشت حرفه ای از کشورهای سارک….برگزار شد در 26 مارس سال 2020 به تبادل تجربیات مبارزه با گسترش Covid-19 تا کنون از جمله در پروتکل های خاص در برخورد با غربالگری در نقاط ورود, تماس, ردیابی, قرنطینه و جداسازی امکانات” هند وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت:.

با سریلانکا روز دوشنبه ارتکاب 5 میلیون دلار برای سارک (South Asian Association for Regional Cooperation) Covid-19 صندوق اضطراری همه کشورهای منطقه و محرومیت پاکستان اعلام کرده اند سهم خود را به استخر.

“در روح همکاری, مشارکت, نیز متعهد شده است با سریلانکا (5 میلیون دلار) و بنگلادش (1.5 میلیون دلار) نپال (1 میلیون دلار) افغانستان (1 میلیون دلار) مالدیو ($200,000) و بوتان (100.000 دلار) در نظر گرفتن کل مبلغ در Covid-19 صندوق اضطراری به $18.3 میلیون. این واقعا نشان دهنده عمیقا حس مشترک از عزم در کشورهای شرکت کننده به با هم عمل می کنند” هند در بیانیه وزارت امور خارجه گفت:.

سارک COVID-19 صندوق اضطراری اعلام شد در 15 مارس زمانی که نارندرا نخست وزیر خطاب به یک کنفرانس سارک سران دولت از طریق لینک ویدئو از دهلی نو است. مودی به حال پس از آن اعلام کرد سارک Covid-19 صندوق اضطراری بیان کرد که کمک به آن خواهد بود داوطلبانه است. هند در بخش خود را اعلام کرده بود این امر کمک 10 میلیون دلار به عنوان کمک های اولیه.

هند در بیانیه ای در روز دوشنبه گفت: این تعداد Covid-19 عفونت شد به طور پیوسته در حال افزایش است “بیشتر تقویت نیاز به عمل در کمال همبستگی برای رسیدگی به این چالش و کاهش تاثیر آن”.

“صندوق شده است operationalized و نیازهای فوری لوازم پزشکی و تجهیزات فردی در کشورهای منطقه در حال ملاقات از طریق این صندوق” بیانیه ای گفت:. این وب سایت با هدف انتشار “اطلاعات قابل اعتماد و به روز رسانی در حال تحول وضعیت مربوط به COVID-19 در منطقه و بهترین شیوه های بودن و به دنبال آن در کشورهای عضو” بیانیه ای گفت:.

ویدئو کنفرانس سارک ارشد بهداشت حرفه ای می خواهم که بحث های عملی در آموزش آنلاین کپسول برای تیم های واکنش اضطراری, راه اندازی یک مجتمع بیماری نظارت, پورتال ایجاد پژوهشی مشترک پلت فرم و هماهنگی تحقیقات در کنترل همه گیری در منطقه جنوب آسیا هند در بیانیه ای گفت:.

“این است که هند باور است که به اشتراک گذاری منابع و تخصص بهترین شیوه و ظرفیت در این زمان به چالش کشیدن خواهد یک راه طولانی در آوردن کشور های سارک منطقه به هم نزدیک” هند در بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de