هند retaliates به پاکستان شلیک به هدف از بین بردن ترور راه اندازی پد

دهلی نو:
ارتش هند روز جمعه در انتقام به شدت به بی نقض آتش بس توسط پاکستان هدف قرار دادن و ترور راه اندازی پد و مهمات سازی در سراسر مرز.

هند reaponse می آید در پی افزایش نقض آتش بس توسط پاکستان با آخرین تخلف توسط همسایه کشور قابل توجه جامو و کشمیر را Kupwara منطقه Keran بخش در روز جمعه.

“هند انجام داده است دقت هدف قرار دادن تفنگ مناطق تروریستی راه اندازی پد و مهمات در پاسخ به بی نقض آتش بس توسط پاکستان در Keran بخش از Kupwara منطقه. شده اند وجود دارد گزارش ها از آسیب های سنگین خود (پاکستان) سمت” دفاع سخنگوی گفت.

این چهارمین روز متوالی از نقض آتش بس توسط پاکستان است. اما هیچ تلفات گزارش شده در روز جمعه.

“این یک تاکتیک انحرافی. این یک زمان مناسب برای آنها را به پمپ تروریست ها در سراسر هند به دلیل مقدار زیادی از تمرکز در حال حاضر شامل گسترش coronavirus. بنابراین بسیاری از نقض آتش بس در حال راه خود را از دادن پوشش آتش به تروریست ها گفت:” یک افسر اطلاعاتی ارشد دنبال گمنامی.

در همان زمان رسمی اضافه شده است که همه نیروها در این منطقه در حالت آماده باش در تمام مسیرهای از Kupwara, Nowshera و کریشنا Ghati تا “خاص مناطق” در شمال و جنوب Kaahmir را Baramulla, Anantnag, پولوما و Shopian “که به عنوان مخفیگاه شبه نظامیان که دزدکی حرکت کردن به دره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>