هند درخواست ما برای لبه برش, تجهیزات تست برای تشخیص covid-19

دهلی نو:
هند درخواست کرده است که ما برای لبه برش, تجهیزات تست برای کمک به تشخیص زودرس covid-19 یک فرد آشنا با توسعه روز چهارشنبه گفت.

هند ساخته شده است این درخواست در یک مکالمه تلفنی بین خارجه هند Harsh Vardhan Shringla و آمریکا معاون وزیر امور خارجه, Stephen E. Biegun فرد ذکر شده در بالا گفت. این گفتگو به شرح زیر یکی بین نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه.

این می آید به عنوان تعدادی از covid-19 نفر در هند در حال نزدیک شدن 5,300 علامت با 149 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده. دولت هند این است که خانههای گلی خالی یک فرمت از 21 روز مستند با چندین متحده به دنبال یک فرمت از اندازه گیری با توجه به پرش در تعدادی از عفونت.

“وجود دارد یک تبادل نظر در وضعیت فعلی با توجه به گسترش SARS-CoV-2 و در ارتباط به چالش. هر دو جانب در مورد راه هایی برای بهبود همکاری خود را برای مقابله و کنترل این بیماری همه گیر از جمله از طریق توسعه درمان های رمان و prophylactics در برابر COVID-19 و حصول اطمینان از در دسترس بودن داروهای ضروری تشخیصی و تجهیزات پزشکی و به اشتراک گذاری بهترین شیوه/اطلاعات” فرد ذکر شده در بالا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>