هند گزارش 78 تازه موارد در روز 1 از 3 هفته مستند

دهلی نو:
هند گزارش شده 78 مورد جدید از رمان coronavirus عفونت در روز چهارشنبه به کشور وارد 21-day مستند به سرعت در حال گسترش و همه گیر در نظر گرفتن مجموع موارد مثبت به 635. تلفات باقی مانده در 10 همان روز سه شنبه و 43 نفر بهبود یافتند.

ماهاراشترا گزارش 21 جدید, موارد مصرف آن در مجموع به 128 بالاترین در کشور است. کرالا اضافه شده نه موارد برای رسیدن به 118, Telangana شش به لمس 41 در حالی که گجرات و دهلی نو اضافه شده پنج هر کدام برای رسیدن به 38 و 35 بود. Madhya Pradesh اضافه شده هفت مورد برای رسیدن به 14. مرگ در دهلی زودتر نسبت به Covid-9 بود یافت نمی شود ،

دولت هشدار داده است که کسانی که نقض سفارشات برای خانه قرنطینه خواهد بود. در هند حدود 64,000 مردم وارد از خارج از کشور پس از 21 مارس, 8,000 از آنها شده اند قرنطینه و 56,000 جدا شده در صفحه اصلی. اپیدمی بیماری های قانون سال 1897 میسازد کردن مجازات به عنوان در هر بخش 188 هند جزا سال 1860 برای نقض چنین سفارشات. به عنوان در هر بخش 3 از قانون وجود دارد مجازات برای سرپیچی از هر گونه تنظیم و یا سفارش ساخته شده تحت آن—ساده حبس از شش ماه یا جریمه 1000 یا هر دو.

“ما در حال مبارزه با یک بیماری عفونی. به منظور محافظت از خودمان و دیگران آن را بسیار مهم است که ما به دنبال تمام پروتکل ها, دستورالعمل ها و دستورالعمل صادر شده توسط دولت شکست که ممکن است منجر به اقدامات قانونی u/s 188 از قانون مجازات اسلامی” گفت: Lav Aggarwal, مشترک وزیر در وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

در همین حال سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: هند دارای “ظرفیت عظیم” برای کنترل گسترش Covid-19 با توجه به موفقیت آن در از بین بردن کوچک آبله و فلج اطفال. “هند نیز حذف فلج اطفال یکی دیگر از قاتل خاموش و انجام یک کار فوق العاده ای در نظارت بر پیدا کردن موارد و واکسیناسیون و انجام تمام چیزهایی که لازم است انجام شود. هند دارای ظرفیت های فوق العاده ای” گفت: Michael J. Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

“تلاش های ما ثابت کرده اند در گذشته موفق به آبله و فلج اطفال. ما با هم می تواند به مبارزه با کروناویروس اگر چه واکسن مورد نیاز خواهد بود” گفت: Arun Singhal ویژه وزیر امور خارجه در اتحادیه وزارت بهداشت.

“گذشته نظارت متمرکز بر تجربه با رفع کوچک آبله و فلج اطفال خواهد آمد دستی. IPE جهانی کار کرده از نزدیک با یونیسف و که در هند فلج اطفال و حذف است که سطح درب-به-درب نظارت همراه با جداسازی هر یک از شناسایی مورد, به نظر می رسد تنها ممکن است در دراز مدت راه حل” گفت: Himanshu Sikka, سرب, سلامت, تغذیه و شستشو در IPE جهانی بهداشت بین المللی تحقیقات شرکت مشاوره.

تصمیم بر مجازات قرنطینه متخلفان در نظر گرفته شد در گروه وزیران’ (GoM) جلسه آموزشی پیشگیری و مدیریت Covid-19 در هند. این GoM مورد بحث و بررسی اقدامات صورت گرفته تا کنون وضعیت اجتماعی فاصله اقدامات و دقیق اقدامات صورت گرفته توسط دولت تا کنون. وزیر بهداشت Harsh Vardhan تکرار درخواست تجدید نظر خود را به همه کسانی که در قرنطینه در مورد رعایت آن طبق پروتکل.

“ما در مورد چگونه برای تقویت ظرفیت متحده که نیاز به اختصاص منابع کافی برای ایجاد اختصاصی Covid-19 بیمارستان و تجهیز موسسات پزشکی با PPEs پنکه و دیگر تجهیزات ضروری و….” گفت: Aggarwal.

“متحده خواسته شده است تا اطمینان حاصل شود که خدمات ضروری و لوازم باز باقی می ماند. این شامل بيمارستان پزشکی مغازه ها و موسسات درگیر در تولید دارو واکسن عفونی ماسک و دستگاه های پزشکی,” او گفت:.

این GoM مطلع شد که گجرات, آسام, Jharkhand, Rajasthan, گوا, Karnataka, MP و J&K در حال راه اندازی بیمارستان اختصاص داده شده به مدیریت Covid-19. در مجموع 118 آزمایشگاه های گنجانده شده در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) شبکه Covid-19 تست. “حداقل 29 آزمایشگاه های ثبت نام شده توسط دولت برای تست Covid-19 و این بیش از 16,000 مجموعه مراکز” گفت: Aggarwal.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>