هند را رد کرد چین اشاره به J&K در سازمان ملل متحد

دهلی نو: هند روز پنج شنبه ناودان چین حاکی از این است که آن مناقشه کشمیر با پاکستان و تاریخی است و باقی مانده آن را در شورای امنیت سازمان ملل متحد دستور کار است.

در بیانیه ای در دهلی نو هند سخنگوی وزارت امور خارجه Anurag Srivastava گفت هند را رد کرد “اشاره به جامو و کشمیر در بیانیه ای ساخته شده توسط سخنگوی هیئت دائمی جمهوری خلق چین در سازمان ملل.”

“چین است که به خوبی آگاه از هند سازگار موقعیت در مورد این موضوع. قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر بوده است و همچنان باید بخشی جدایی ناپذیر از هند است. مسائل مربوط به جامو و کشمیر در حال, داخلی به, هند,” او گفت:.

“در آن است از این رو انتظار داریم که کشورهای دیگر از جمله چین خواهد خودداری از اظهار نظر در اموری که در امور داخلی هند و احترام هند حاکمیت و تمامیت ارضی. ما همچنین انتظار داریم چین به رسمیت شناختن و محکوم کردن این معضل تروریسم مرزی که بر زندگی مردم هند از جمله در جامو و کشمیر,” او اضافه شده است.

هند در نظر جامو و کشمیر بخشی جدایی ناپذیر از خاک خود و درگیر شده است در مذاکرات با پاکستان تا تازگی به حل و فصل اختلاف. دهلی نو با این حال می گوید که پاکستان نیاز به تعلیق تروریسم علیه هند برای مذاکرات برای ادامه. پاکستان در بخشی از آن می گوید کل منطقه مورد مناقشه است. آن را نیز انکار می کند بازی در هر نقش در حمایت از گروه های تروریستی که هدف هند است. چین یک متحد نزدیک پاکستان حمایت کرده است اسلام آباد موقعیت در کشمیر اختلاف است.

هند در سخنان روز پنج شنبه به دنبال بیانیه ای توسط چینی ها ماموریت سازمان ملل متحد در روز سه شنبه که گفت که چین پرداخت توجه دقیق به وضعیت کنونی در کشمیر و موقعیت آن است که هند می بیند به عنوان گرایش به سوی پاکستان — بدون تغییر باقی مانده است.

چینی سخنان در پاسخ به یک پرس و جو در یک گزارش خبری در هند است که گفت که چین در آن رئيس جمهور از شورای امنیت سازمان ملل در ماه مارس تا به حال نادیده گرفته و یک درخواست از طریق پاکستان به این موضوع است.

“تحت وظایف خود به عنوان رئیس شورای چین بلافاصله در پاسخ به و پردازش نامه” چینی بیانیه

گفت: با اشاره به نامه ای از پاکستان به این مساله در شورای امنیت سازمان ملل.

“سوال از کشمیر بالا باقی می ماند در این شورا در دستور کار” چینی بیانیه ای گفت:.

“چین می پردازد توجه به وضعیت کنونی و موضع چین در کشمیر موضوع بدون تغییر باقی می ماند. کشمیر مسئله اختلاف سمت چپ از تاریخچه و باید به درستی و مسالمت آمیز حل و فصل بر اساس منشور سازمان ملل متحد, قطعنامه شورای امنیت و توافق نامه های دو جانبه. چین مخالف هر گونه اقدامات یک جانبه که وضعیت را پیچیده کند” چینی بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>