هند سوابق سه بیشتر موارد تایید شده از Covid-19 طول می کشد مجموع به 34

دهلی نو: هند روز شنبه با ثبت سه مورد تأیید از coronavirus (Covid-19) از مجموع تعداد موارد تایید شده به 34.

“سه (3) بیشتر موارد یافت شده است مثبت برای Covid-19. این شامل دو (2) از لاداخ با سفر تاریخچه به ایران و یک (1) از تامیل نادو با سفر تاریخچه به عمان است. با این موارد تعداد کل موارد در حال حاضر 34 در کشور است. 31 مورد در حال درمان در بیمارستان ها و پایدار هستند. در حالی که قبل از آن سه از کرالا مرخص شده” یک بیانیه رسمی از وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت.

با وضعیت در حال تحول از coronavirus در کشور دولت متوجه شده است برای افزایش آگاهی در مورد عفونت به طوری که مردم می تواند به جلوگیری از خود را از آلوده شدن.

به منظور گسترش آگاهی ویژه Covid-19 تلفن همراه تماس گیرنده لحن راه اندازی شد توسط تمام اپراتورهای مخابراتی با پایه پیشگیری از عفونت پیام بازی زمانی که یک تماس گیرنده صفحة ، بیش از 117.2 کرور مشترکین BSNL, MTNL تکیه Jio شعر و Vodafone-ایده هستند که به تدریج به خارج از طریق SMSes و تماس مجدد.

اتحادیه وزارت بهداشت طراحی پوستر و محصولات صوتی تصویری برای این منظور است.

همچنین آرون Singhal, ویژه, دبیر, اتحادیه, وزارت بهداشت در نامه ای به Anshu Prakash, منشی, وزارت ارتباطات درخواست وزارت او به درخواست شرکت های مخابراتی به استفاده از 30 ثانیه صوتی وزارت بهداشت را توسعه داده است که قبل از تماس و اطلاع رسانی برای یک دوره سه روز.

“همچنین شرکت های مخابراتی ممکن است خواسته شود برای ارسال اس ام اس انبوه/آگاه شدن از طریق فشار در ساده داس و don’ts به تمام مشتریان که برای همکاری در نظر گرفته شود ممکن با MyGov,” Singhal گفت: در این نامه است.

“چندین موارد تایید شده اند نیز شناسایی شده در هند. اگر چه ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از واردات این گونه موارد و همچنین جلوگیری از انتقال محلی این بیماری در هند آن را محتاطانه به منظور بالا بردن سطح آگاهی جامعه در مورد علائم شایع و علائم این بیماری و حمایت ساده بهداشت عمومی اقدامات جامعه ممکن است متعهد به جلوگیری از عفونت” Singhal گفت: در این نامه است.

دولت نیز شروع به ردیابی تماس های از 79 سال ملی آمریکا که تست مثبت برای این ویروس در بوتان و هند در ماه های اخیر.

اتحادیه وزارت بهداشت گفت: بیش از 150 مخاطبین قرار داده شده است تحت یکپارچه بیماری نظارت پروژه (IDSP) نظارت برای ردیابی افرادی که با او در تماس با.

علاوه بر 108 نمونه های دریافت شده از ایران در صبح روز شنبه. این نمونه ها در حال آزمایش در آزمایشگاه در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS). همچنین شش دانشمندان شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) شده اند مستقر در ایران ،

“تجهیزات و معرف ارزش حدود 10 کرور اعزام شدهاند تا آنها را قادر به راه اندازی یک آزمایشگاه وجود دارد,” وزارت بهداشت خبر داد.

با توجه به دولت در مجموع 726,122 مردم از 7,108 پرواز شده اند به نمایش در فرودگاه. بین صبح روز جمعه و شنبه در مجموع 73,766 مسافران از 573 پرواز باید تحت غربالگری در فرودگاه.

“عنوان بسیاری از 52 آزمایشگاه در حال حاضر عملیاتی در سراسر کشور برای تست COVID-19 ویروس. اضافی 57 آزمایشگاه ارائه شده با ویروسی حمل و نقل رسانه ها و سواب برای جمع آوری نمونه” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>