دهلی نو:
Covid-19 ادعا خود را برای اولین بار زندگی در مادها پرادش در روز پنج شنبه از 60 سال افزایش تلفات در سراسر هند به 16 به عنوان شش فوت کرد با توجه به کوروناویروس. این بود که بیشترین تعداد مرگ و میر در این کشور ثبت کرده است که تا کنون در یک روز.

کشور ثبت شده 70 تازه موارد در دوشنبه در نظر گرفتن مجموع شماره 703.

کرالا گزارش 19 تازه Covid-19 مورد در روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 126 ارشد وزیر Pinarayi Vijayan گفت که بیش از 1.2 لاخ مردم تحت نظارت در دولت است.

دولت در حال حاضر دارای بیشترین تعداد موارد مثبت در هند.

ماهاراشترا می آید دوم نزدیک با 124 فعال موارد گزارش شده تا کنون با یک مورد جدید در هر گزارش در بمبئی و تانه.

چهار تازه موارد ثبت شده در کارناتاکا روز پنج شنبه در نظر گرفتن شمارش در کشور به 55.

سه نفر از جمله یک زن و شوهر آزمایش مثبت برای Covid-19 در Telangana در روز پنج شنبه.

تعداد Covid-19 موارد در دولت می ایستد در 44. و ساکنان Domalguda در حیدرآباد پزشکان و آمد در تماس با دیگران با این ویروس آلوده. سوم شخص نیز ساکن حیدرآباد به دهلی نو سفر کرده بود. هیچ یک از آنها سابقه اخیر از سفر خارجی است.

در کشور همسایه آندرا پرادش سه مورد جدید از این ویروس شناسایی شد, گرفتن دولت در مجموع به 11.

دولت روز پنجشنبه در ضمن اجازه خرده فروش مواد مخدر در آستان مصرف کنندگان در طی 21 روز مستند. “خرده فروش مواد مخدر به آستان مصرف کنندگان ضروری است برای دیدار با الزامات اضطراری ناشی با توجه به همه گیر Covid-19 و در جهت منافع عمومی” گفت: یک روزنامه اطلاع رسانی توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

دولت گفته است که به همان اندازه لازم برای تنظیم توزیع و فروش مواد مخدر خود را برای تحویل به مصرف کنندگان است.

مرکز گفت که مورد تایید دولت و خرده فروشان می تواند به فروش مواد مخدر منوط به این شرط که هر گونه فروش مواد مخدر مشخص شده در برنامه ثانیه باید بر اساس دریافت نسخه فیزیکی و یا از طریق ایمیل. مجوز را به ارسال یک ایمیل ID برای ثبت نام با مرجع صدور مجوز و اگر نسخه به دریافت از طریق ایمیل آن را گفت. “مواد مخدر باید عرضه شده در آستان بیماران واقع در همان درآمد منطقه که در آن مجوز (داروخانه) واقع شده” اطلاع رسانی گفت.

دولت همچنین گفت که برای بیماری های مزمن تجویز باید با توجه به شیمیدان ظرف 30 روز از آن موضوع در حالی که در موارد حاد تجویز شده باید در ظرف هفت روز از آن موضوع است.

سیاست فکر می کنم تانک NITI Aayog نامیده است بر پزشکان به صورت داوطلبانه برای دست زدن به شیوع. دولت متوجه شده است که اگر تعداد موارد خوشه امکانات بهداشت عمومی را فشار فوق العاده ای. “قریب به اتفاق این بار ممکن است ملاقات با پزشکان در دسترس در سیستم بهداشت عمومی. مرکزی و دولت های ایالتی در حال افزایش و تسریع افزایش در خدمات بهداشت و درمان در هر بخشی از کشور” NITI Aayog گفت.

با وجود این تعداد گسترده ای از موارد در حال ضبط دولت مدعی است که هند همچنان در مرحله دو تا از گسترش است که انتقال محلی.

“این است که خیلی زود است که بگوییم جامعه انتقال این ویروس را آغاز کرده است در هند. غیر مسافر به کشور آلوده نیز ممکن است آلوده اگر او می آید در تماس غیر مستقیم یا لمس کردن سطوح لمس شده توسط فرد آلوده و یا ندانسته از طریق تماس نزدیک با فرد آلوده” گفت: Rajni کانت دانشمند در شورای تحقیقات پزشکی هند.

Nidheesh M. K., Kalpana Pathak, Yunus Lasania و شاران Povanna کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im