هند قرار می دهد واردات از رنگ تلویزیون با مجموعه زیر محدود لیست

با یک چشم به تشویق تولید داخلی خود اعتماد به نفس تخته و بیشتر قرار دادن محدودیت در واردات از چین و هند و در روز پنج شنبه قرار داده و واردات تلویزیون رنگی در مجموعه محدود لیست نیاز به ثبت نام قبلی برای چنین واردات است.

هند وارداتی رنگ مجموعه های تلویزیونی به ارزش $781 میلیون نفر در FY20 بسیاری از که آمد از ویتنام ($428 میلیون دلار) و چین (292 میلیون).

“کاربر واقعی شرایط خواهد بود و نه قابل استفاده برای واردکنندگان درخواست برای مجوز برای واردات کالا “محدود” در این اطلاع رسانی. این روش برای اعطای مجوز خواهد شد به طور جداگانه صادر شده توسط DGFT,” اطلاع رسانی گفت.

چینی-واردات و سرمایه گذاری مواجه شده اند موشکافی شدید در هند پس از یک تنش مرزی بن بست که در سمت چپ 20 سربازان هندی و نامشخص تعداد از سربازان مرده است. هند با هدف محدود کردن تجارت لینک با چین به عنوان بخشی از سیاست کاهش وابستگی به کشور است. این DPIIT در مارس اعلام تغییرات در آن سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) سیاست الزامی دولت, ترخیص کالا از گمرک برای همه جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی از کشورهای که با آنها سهام آن مرزهای زمینی.

هند را لغو کرده است, راه آهن و جاده مناقصه امن توسط شرکت های چینی و منع 59 برنامه های چینی از جمله Infinite در امنیت ملی زمینه. نخست وزیر نارندرا مودی گفت: هند نیاز برای پایان دادن به وابستگی به واردات از پانل های خورشیدی که عمدتا منابع از چین است. در اوایل این ماه, قدرت, وزیر R. K. Singh اعلام کرد: هند نمی خواهد اجازه می دهد واردات از قدرت تجهیزات از چین و پاکستان به دلیل تهدیدات امنیت سایبر. هفته گذشته هند محدود شرکت های چینی از شرکت در تدارکات عمومی مناقصه توسط هند بدون نیاز به تایید از مقامات صالح بر روی زمین دفاع و امنیت ملی است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر