هند به تعویق انداختن بزرگترین دریایی ورزش در میان coronavirus ترساندن

دهلی: دهلی: هند تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن آن بزرگترین دریایی ورزش “میلان” شامل حدود 40 کشور در پی گسترش عفونت کروناویروس در سراسر جهان دو دولت افغانستان به طور جداگانه در روز سه شنبه.

چند جانبه با شیلی بود به برگزار کردن ویساکاپاتنام ساحل از 18-28 مارس.

“این مانور به تعویق افتاد با توجه به coronavirus را بترساند. این تاریخ جدید را نهایی نشده است و در عین حال گفت:” اول رسمی ذکر شده در بالا.

تصمیم به خاموش کردن مته در نظر گرفته شد پس از چندین کشور حاکی از عدم توانایی خود را به شرکت در ورزش به دلیل نصب موارد COVID-19 کشف شده در نقاط مختلف جهان دوم رسمی ذکر شده در بالا گفت.

حدود 40 کشور برنامه ریزی شده بود به شرکت در ورزش اگر چین بود و نه دعوت به مته.

“رفتار میلان 2020 تا به حال تولید شده بسیار مشتاق واکنش نیروی دریایی در سراسر جهان با داشتن ابراز تمایل خود را به شرکت; و در احترام به این علاقه نیروی دریایی هند به نظر می رسد به جلو به سمت برنامه ریزی میلان در یک بعد راحت تاریخ” نیروی دریایی هند در بیانیه ای گفت.

“نیروی دریایی هند می خواهم به تمام دل تشکر متعدد نیروی دریایی از دور و نزدیک برای قبول داشتن خود را دعوت به شرکت در میلان 2020 نیز برای unstinted پشتیبانی در اجرای این رویداد” به آن اضافه شده است.

این ورزش است که به طور سنتی برگزار کردن پورت بلر اما منتقل شد به سواحل شرقی این سال آن را به عنوان ارائه می دهد فرصت های بهتر برای انجام بزرگتر دریل.

آخرین نسخه از میلان بود که سازمان در این زمینه رو به رشد چین در نیروی دریایی فعالیت در اقیانوس هند.

این کشورها برای آنها دعوت نامه فرستاده شدند عبارتند از اندونزی, فرانسه, موزامبیک, سودان, اسرائیل, قطر, تایلند, مالزی, استرالیا, سومالی کنیا و مصر و سریلانکا و ویتنام و میانمار, نیوزیلند, آمریکا, تانزانیا, کومور, مالدیو, مالزی, فیلیپین, ژاپن, انگلستان, عربستان سعودی, عمان, موریس, کامبوج, سنگاپور, کره جنوبی, آفریقای جنوبی, کویت, ایران, ماداگاسکار بنگلادش و روسیه و اتیوپی و اریتره, بحرین و امارات متحده عربی و سیشل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>