هند و دیگر ضعیف نمی خواهد سازش غرور ملی: Rajnath در مرز ردیف با چین

دهلی نو:
در میان مناقشه با چین در Ladakh, مرز, وزیر دفاع Rajnath Singh گفت که هند هرگز سازش در آن “غرور ملی” ادعا که امنیت آن قابلیت افزایش یافته است و این دیگر یک “ضعیف” کشور است.

صحبت در مجازی ‘Jan Samvad’ رالی برای جامو و کشمیر سینگ همچنین مطمئن مخالفان که دولت مرکزی نمی خواهد نگه داشتن مجلس و یا هر کسی که در تاریکی در مورد تحولات در مرز و به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان مناسب.

“من می خواهم به اطمینان دهم که ما نمی خواهد سازش با غرور ملی تحت هر شرایطی. هند تبدیل شده است قوی در آن امنیت ملی است. هند دیگر ضعیف هند است. قدرت ما افزایش یافته است. اما این قدرت است و نه به معنای ترساندن کسی. اگر ما در حال افزایش قدرت ما, ما در حال انجام این کار برای امنیت کشور ما” سینگ گفت.

هندی و چینی ارتش در حال قفل شده است و در بیش از پنج هفته بن بست در Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie در شرق لاداخ. قابل ملاحظه تعدادی از پرسنل ارتش و حتی ستم به سمت هند از بالفعل مرز در مناطق مختلف از جمله Pangong Tso.

ارتش هند بوده است به شدت با اعتراض به تجاوزات و خود خواستار خروج فوری برای بازگرداندن صلح و آرامش در منطقه است. هر دو طرف برگزار شد یک سری از مذاکرات در چند روز گذشته برای حل و فصل این ردیف است.

این رهبر ارشد بی جی پی گفت: چین ابراز مایل به حل و فصل مناقشه با هند از طریق گفتگو و دولت هند نیز مشاهده مشابه.

“این نیز تلاش های ما برای خنثی کردن کشمکش بین هند و چین از طریق نظامی و دیپلماتیک در سطح مذاکرات گفت:” بیان کرد که دو کشور درگیر در سطح گفت و گو است.

با اشاره به ردیف او اشاره کرد که اختلاف بوجود آمده بین هند و چین و برخی از مردم درخواست “چه شده است اتفاق می افتد در هند-چین مرز در لاداخ”.

از زمان به زمان, مردم مطلع شده است در مورد جریان تحولات, او گفت:, و اضافه کرد که دولت او قدردانی نقش اپوزیسیون در دموکراسی و احترام به آن است.

کنگره به خصوص Rahul Gandhi, بوده است, بالا بردن سوال در مورد مرز اختلاف و خواسته نخست وزیر نارندرا مودی به طور شفاف در مورد آن.

گاندی به تازگی گفته است که چین را گرفته است هند سرزمین در Ladakh و سوال نخست وزیر سکوت در مورد این مسئله گفت: او از بین رفت.

سینگ اظهار داشت که هند امن است در دفاع از خود و افزایش قدرت خود را و اشاره کرد که هواپيمايی هواپیماهای جنگنده وارد خواهد شد در ماه جولای افزایش آن درجه قدرت شلیک.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>