هند نیاز به یک دست تلاش برای بررسی گسترش Covid-19 هشدار دانشمندان

دانشمندان استدلال می کنند که آن را بسیار دشوار است برای گفتن قطعی اگر کسانی که آزمایش مثبت برای Covid-19 تنها آنهایی که آلوده. بیشتر آنها گفت: این بیماری حتی ممکن است در حال حاضر در بسیاری از کسانی که به سفر نمی Covid-19 نقاط.

با گزارش از سرخپوستان خروج از قرنطینه مراکز برای فرار از درمان با برخی حتی در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی—با پیامدهای جدی—یک احتمال وجود دارد که ارقام واقعی بسیار بالاتر از 138.

“آن است که به طور فزاینده ای به رسمیت شناخته شده است که برخی از گسترش عفونت ممکن است توسط افرادی که بدون علامت و یا خفیف علامتی گفت: Lalit کانت دانشمند و رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

“این می افزاید: به این پیچیدگی است. این یک کار بسیار دشوار به دریافت یک خط-لیست و ردیابی تمامی این افرادی که ممکن است در تماس با فرد آلوده) در این دوره گفت:” کانت.

این احتمال وجود دارد که غیر قابل تشخیص بیماران در حال گسترش عفونت و ایجاد شرایط مطلوب برای جامعه انتقال او اضافه شده است.

Dr Samit Bhattacharyya, دانشیار گروه ریاضی در Shiv ندار دانشگاه گفت: “همانطور که در حال حاضر 138 موارد شناسایی شده در هند است که نشان می دهد ممکن است تعداد واقعی Covid-19 افراد آلوده. آن را ممکن است بزرگتر از این تعداد آن را به عنوان یک عفونت بدون علامت.”

هند است که در مرحله 2 از این بیماری همه گیر است که با انتقال محلی در میان خانواده ها مثلا. برای تعیین اگر آن رسیده است مرحله 3 از گسترده تر جامعه انتقال ICMR آغاز نظارت برای موارد آنفلوانزا مانند بیماری در میان افرادی که هیچ سابقه سفر به شیوع کشور و یا در تماس با فرد آلوده است.

“این ورزش را با ارائه اطلاعات بسیار مفید. اگر جامعه انتقال است و تشخیص این امر به این معنی نیست که ما از دست رفته همه افراد آلوده و یا تماس با ما در شبکه گفت:” کانت.

“اعداد در هند هستند قطعا underreported چرا که ما تنها تست آن دسته از افرادی که سابقه مسافرت در معرض خطر کشورهایی مانند چین و کره جنوبی و فرانسه و ایران و غیره و یا کسانی که تماس نزدیک از موارد مثبت” گفت: Harjit Bhatti رئیس سابق هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) ساکن پزشکان انجمن.

“در آن هم برای اولین بار آنها را به قرنطینه می شود و در صورتی که علائم نشان می دهد و سپس آنها را تحت آزمایش. Coronavirus متنوع مشخصات و می تواند باعث خفیف یا بدون علائم در 80% موارد. اگر آنها بدون علامت آنها هنوز هم به عنوان یک حامل و می تواند به گسترش این بیماری است. پس از آن انتظار می رود که ما بسیار underreported به دلیل بسیار محدود تست الگوهای,” او گفت:.

با استناد به یافته های برخی بین المللی مطالعات Bhatti گفت که تعداد واقعی موارد در هند ممکن است بیش از 3000.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز دوشنبه اذعان کرد که در سراسر جهان شده است وجود دارد سریع تشدید اجتماعی فاصله اقدامات مانند بسته شدن مدارس و لغو, رویدادهای ورزشی و سایر تجمعات اما تست به مقیاس.

“ما را دیده اند و نه فوری به اندازه کافی تنش در تست انزوا و تماس با ردیابی است که ستون فقرات پاسخ گفت:” Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که. “ما یک پیام ساده برای همه کشورها: تست آزمون تست.”

راس بهداشت جهانی آژانس ابراز نگرانی در مورد تاثیر این ویروس می تواند در میان مردم با شیوع HIV و یا دچار سوء تغذیه در میان کودکان آن را به عنوان حرکت به کشورهای کم درآمد. همچنین افزایش نگرانی از احتمال عفونت از درمان مردم است.

“افراد آلوده به Covid-19 هنوز هم می تواند دیگران را آلوده پس از آنها جلوگیری از احساس بیمار پس از این اقدامات باید ادامه برای حداقل دو هفته پس از علائم ناپدید می شوند” گفت: Tedros.

“موثر ترین راه برای جلوگیری از عفونت و صرفه جویی در زندگی است و شکستن زنجیره انتقال. و برای انجام این کار, شما باید آزمون و ایزوله” Tedros گفت:, و اضافه کرد که برای متوقف کردن بیماری همه گیر مقامات باید بدانید که آلوده است.

وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: Rajya سبها که دانشمندان در ICMR اتخاذ بهترین راه های ممکن برای پیدا کردن روند انتقال در هند.

Lav Aggarwal, مشترک وزیر در وزارت بهداشت و درمان گفت: دولت بوده و شفاف در مورد اعداد. “برای بیماری های مسری ما نمی تواند پنهان کردن داده ها به دلیل این خواهد بود که انجام بیش از آسیب خوب. عمومی باید بدانید وضعیت فعلی این ویروس گسترش,” او گفت:.

در ضمن Manoj V. Murhekar دانشمند G و مدیر ICMR موسسه ملی اپیدمیولوژی در چنای برای جامعه انتقال نظارت گفت که ICMR انجام شده است به صورت تصادفی تست و داده های اولیه نشان می دهد که 500 نمونه آزمایش شده اند و همه آنها منفی است.

Leroy لئو کمک به این داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>