هند نیاز به یک محرک برای جبران covid تاثیر: صندوق بین المللی پول

هند باید سهولت مالی خود را از موضع و اعلام یک بسته محرک برای محافظت در برابر کاهش شدید در رشد اقتصادی و زیان کار می رود از سراسر کشور مستند, صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) گفت: در روز چهارشنبه.

“در هند موضع مالی باید کاسته مورد نیاز برای جای لازم افزایش در هزینه های بهداشت و درمان در پاسخ به همه گیر و سپر در برابر شدید رکود اقتصادی با استفاده هدفمند و موقت اقدامات” صندوق بین المللی پول گفت: در مالی مانیتور گزارش.

“هنگامی که این وضعیت را بهبود می بخشد و یک بلند پروازانه تر و معتبر میان مدت تثبیت مالی مسیر مورد نیاز است را بدهی و بهره و هزینه های پایین. شفافیت باید بهبود و عمل تغییر هزینه کردن بودجه باید محدود” آن گفت:.

رئیس سابق مشاور اقتصادی در امور مالی وزارت آرویند سوبرامانیان حمایت برای یک بسته محرک اقتصادی از 10 تریلیون دلار است که 5 درصد از هند تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) برای مقابله با اختلال ناشی از این بیماری همه گیر.

طی یک نشست مجازی با نارندرا نخست وزیر در شنبه وزرای ارشد همچنین خواستار بسته محرک مالی و بیشتر گزینه های تامین مالی.

“در ماه مارس سال 2020 دولت اعلام کرد که پشتیبانی مالی بسته (0.8 درصد از تولید ناخالص داخلی) به کوسن covid-19, تاثیر, جمله, نقدی, نقل و انتقالات, پوشش بیمه درمانی کارگران و مراحل را برای تقویت امنیت غذایی” مالی مانیتور گزارش گفت:.

قابل توجه مالی بسته محرک اقتصادی را فشار مالی کسری بودجه و بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی اقتصادهای اما عدم فعال سیاست های مالی دولت می تواند آنها را در یک بدتر محل با فعالیت های اقتصادی سقوط اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath هشدار داده بود در هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>