دهلی نو:
این مرکز باید اعلام 65,000 کرور بسته برای حمایت از فقرا و باز کردن اقتصاد به سرعت اما در یک اندازه گیری از راه برای صرفه جویی در شغل سابق بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار Raghuram راجان گفت: در روز پنج شنبه.

“ما نیاز به باز کردن در یک راه اندازه گیری, اما به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است به طوری که مردم باید شغل. ما باید از این ظرفیت برای حمایت از مردم در سراسر طیف برای بیش از حد طولانی” راجان گفت: در یک گفتگو با سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی.

تمرکز باید در مورد چگونه به ایجاد “بسیاری از, بسیاری از مشاغل جدید با کیفیت خوب” و توانمند سازی بدن محلی شد کلید برای اطمینان از حکومت داری خوب, او گفت:.

راجان گفت که پیدا کردن 65,000 کرور روپیه برای یک بسته برای فقرا بود و نه یک چالش بزرگ است. “این است که یک مقدار بزرگ. ما تولید ناخالص داخلی است 200 تریلیون. از این 65,000 کرور روپیه است. آن را می تواند انجام شود. ما باید آن را,” او گفت:.

راجان نظرات آمده میان covid-19 بحران که منجر به جرم معکوس مهاجرت روزانه دستمزد حقوق بگیران که شغل خود را از دست بلافاصله پس از هند اعلام کرد یک مستند در سراسر کشور و کارشناسان و رهبران صنعت اصرار دولت به ارائه یک بسته محرک در نظر گرفتن نگرانی های بیش از اقتصاد پیمانکاری در FY21.

در اوایل این هفته رئیس سابق مشاور اقتصادی آرویند سوبرامانیان هشدار داد که سیاست گذاران باید بریس برای انقباض قابل توجهی در اقتصاد این سال مالی است. اقتصادی هزینه های طولانی مدت مستند با هدف صرفه جویی در زندگی به شمار یک چالش عمده برای دولت اتحادیه به رهبری نارندرا نخست وزیر که وعده داده شده به کشاورزان درآمد و به یک پنجم از هند 1.3 میلیارد نفر از فقر. دولت در حال حاضر مجاز کشاورزی و کشت و پردازش فعالیت های رزومه به طوری که برداشت محصول در فصل زمستان و آینده فصل کاشت نمی کنند.

اقتصاددانان گفت: بهبود مسیر متفاوت خواهد بود برای بخش های مختلف. “کشاورزی خواهد بود نسبتا حداقل آسیب دیده در حالی که خدمات چهره تهدید برای همیشه نابود تقاضا است. صنعت ساخت که بر خلاف خدمات می توانید به فروشگاه و محصولات به پایان رسید خواهد آمد برای خروج از بحران به عنوان و هنگامی که دولت آسانسور محدودیت” Sachchidanand Shukla اقتصاددان ارشد ماهیندرا گروه در مصاحبه ای گفت:.

باز کردن مناطق سبز که گزارش نشده است coronavirus عفونت با احتیاط کافی است که راه رو به جلو وجود دارد اما مهم چالش های پیش رو گفت: کارشناسان.

“یک چالش جدی است که باید در دراز مدت پیامدهای این است که چگونه بانکی بخش سلامت را از تابه خارج در دو سال آینده. دیگر چالش است و در حال حاضر رو به کاهش پس انداز. هر گونه پشتیبانی مالی ما در حال فکر به تامین مالی داخلی پس انداز, دیگر از هر گونه کسب درآمد از بدهی. این دو خطرات هند در جاده به بازیابی” گفت: N. R. Bhanumurthy استاد موسسه ملی مالیه عمومی و سیاست یک مخزن فکر می کنم.

گاندی اشاره به Panchayati راج ابتکار که باعث تمرکز زدایی و توانمندسازی نهادهای محلی. “آن را تا به حال یک اثر بزرگ اما من متاسفم که می گویند آن است که در حال عقب نشینی است. ما مرتب در حال حرکت به عقب به این بوروکراتیک DM-بوروکرات مبتنی بر ساختار” گفت: گاندی.

بیشتر چنین تعامل برنامه ریزی شده توسط کنگره که گاندی را باید گفت و گو با بخشی از کارشناسان اقتصادی و سیاسی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

سابق RBI فرماندار همچنین گفت که مستند باید برداشته شود با توجه به اولویت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im