هند حرکت می کند برای اطمینان از بنگلادش آسام NRC تاثیر نیست داکا

هند روز دوشنبه اطمینان بنگلادش که روند آن به شناسایی مهاجران غیر قانونی در مرز ایالت آسام تاثیر نیست Dhaka.

هند همچنین مطمئن بنگلادش از آن “قدردانی” از “روح انسان است که انگیزه بنگلادش به ارائه سرپناه برای نزدیک به یک میلیون” آواره Rohingya پناهندگان که فرار کرد یک نظامی سرکوب در میانمار در سال 2017.

وزارت خارجه هند Harsh Vardhan Shringla در سفر به بنگلادش خطاب هر دو مسائل که به ظاهر بازیگران سایه در روابط بین هند و بنگلادش با آنها دهلی نو کار کرده است سخت به پرورش روابط نزدیک با گسترش بی سابقه ای خطوط اعتباری آزاد سازی ویزا هنجارها و برش تعرفه ها به افزایش تجارت است. این دو موضوع تا به حال بالقوه برای ایجاد موج در بنگلادش Shringla اضافه شده است.

او همچنین تایید کرد سفر نخست وزیر نارندرا مودی به بنگلادش در روز 17 مارس برای افتتاح جشن سده شیخ Mujibur Rehman, یکی از چهره های کلیدی در بنگلادش جنبش آزادی.

“اجازه دهید من به وضوح در اینجا دولت ما چه رهبری بارها تایید در بالاترین سطح به دولت بنگلادش. این یک فرایند است که به طور کامل داخلی به هند” Shringla گفت: در موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک فکر می کنم تانک. او با اشاره به هند قرار دادن با هم یک ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) به علف هرز از مهاجران غیر قانونی در آسام. این روند برای قرار دادن غیر قانونی ساکنان یکی از آن صورت گرفته است “کاملا در جهت و تحت نظارت دادگاه عالی هند” او گفت:.

“بنابراین وجود خواهد داشت بدون مفاهیم برای دولت و مردم بنگلادش است. شما باید اطمینان ما در آن تعداد” گفت: Shringla سابق کمیساریای عالی به بنگلادش.

اطمینان می آید در برابر پس زمینه از نگرانی در داکا که تقریبا 1.9 میلیون نفر در آسام که تابعیت دیده می شود به عنوان مشکوک تلقی می شود مهاجران غیر قانونی از بنگلادش و تحت فشار قرار دادند به کشور است. این می آید به عنوان بنگلادش است که در حال حاضر توان برخی 700,000 Rohingya پناهندگان میانمار در خاک آن است.

بنگلادش نیز miffed با هند به دلیل تابعیت (متمم) قانون که با هدف پیگیری سریع شهروندی برای اقلیت های مذهبی از افغانستان و بنگلادش و پاکستان با توجه به گزارش های خبری.

در موضوع Rohingya پناهندگان Shringla گفت: “نیز وجود دارد که اغلب مورد علاقه و گاهی ناآگاهانه حدس و گمان در مورد موضع ما در بحران انسانی در ایالت راخین میانمار و تاثیر آن بر بنگلادش است.”

“اجازه دهید من به وضوح می گویند که هند عمیقا سپاسگزار از روح انسان است که انگیزه بنگلادش به ارائه سرپناه برای نزدیک به یک میلیون آواره مردم است. و ما به طور کامل به رسمیت شناختن و همدردی با بار که شما روبرو هستند.”

“به عنوان تنها کشور است که واقعی همسایه از هر دو بنگلادش و میانمار, ما متعهد به ارائه به کمال پشتیبانی از هر دو طرف-راه حل قابل قبول را قادر خواهد ساخت که ممکن است اولین بازگشت آوارگان به خانه های خود در ایالت راخین و به زندگی با عزت. این باید انجام شود در یک شیوه ای است که امن و پایدار,” او اضافه شده است.

هند تا به حال ارائه شده پنج تراشه ها جای دادند از کمک به Rohingya اردوگاه در کخس بازار منطقه از طریق بنگلادش دولت Shringla گفت و وعده داده شده به انجام بیشتر.

“در موازات ما در حال سرمایه گذاری در توسعه اقتصادی و اجتماعی از رخین منطقه از جمله مسکن به طوری که وجود دارد این است که انگیزه ای نه تنها برای مردم را برای همه جوامع به تمرکز بر روی راه حل های تعاونی برای توسعه اقتصادی به جای رقابت برای منابع محدود,” او گفت:.

اشاره شد به هند در نظر گرفتن تاثیر سریع پروژه ها و ساختمان پیش ساخته خانه ها در ایالت راخین در غرب میانمار برای بازگشت سریع از Rohingya پناهندگان که اکثریت بودایی میانمار می گوید: مهاجران غیر قانونی از بنگلادش—چیزی داکا رد.

Shringla گفت: یکی “آشکار” در منطقه که آیا هند و بنگلادش “می تواند و باید انجام دهید خیلی بیشتر است در مدیریت مشترک ما آب رودخانه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>