دهلی نو:
هند به دنبال بازگشت بیش از 270 از اتباع خود از ایران ویژه پروازهای این هفته به عنوان بخشی از تلاش ها برای تخلیه حدود 500 زائران و دانش آموزان از این کشور دیده می شود به عنوان یکی از نقاط مهم برای شیوع کروناویروس دو نفر آشنا با تحولات گفت.

این گروه به ارمغان آورد به ویژه پرواز توسط ایران Mahan Air. گروه آزمایش شده است سارس-CoV2 ویروس است که باعث Covid-19 و پیدا منفی یکی از افراد ذکر شده در بالا گفت. پرواز رود را برای ورود به دهلی نو در ساعات اولیه روز شنبه. Mahan Air است که به احتمال زیاد به کار یکی دیگر از ویژه پرواز در پایان این هفته را بیشتر سرخپوستان در ایران, فرد ذکر شده در بالا گفت.

هند در حال حاضر به تخلیه مورد نزدیک به 600 نفر از اتباع خود از ایران در پرواز مختلف از جمله یک عمل توسط نیروی هوایی هند. در اوایل این ماه وزیر دولت در امور خارجی V. Muraleedharan گفت: 255 سرخپوستان تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 در ایران. یکی از افرادی که آزمایش مثبت درگذشت و پس از آن در حالی که دیگران در حال مراقبت از یک ویژه مرکز سلامتی توسط سفارت هند در شهر قم.

به سفارت هند در تهران است مستقر مقامات آن در مکان های مختلف برای کمک به این رشته سرخپوستان اکثریت آنها شیعه زائران از لاداخ و کشمیر. وجود دارد برخی از 6000 سرخپوستان در ایران در زمان Covid-19 شیوع است که باعث شده بیش از 21,000 عفونت و بیش از 1600 مرگ و میر در کشور است.

در سراسر جهان Covid-19 باعث شده است که تقریبا 400,000 عفونت و بیش از 17 ، 000 مرگ و میر با توجه به live tracker بیماری های اجرا شده توسط ما بر اساس دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de