دهلی نو:
هند و پاکستان روز دوشنبه صادر قوی تظاهرات به طرف دیگر بیش از آنچه آنها به نام بی دلیل شلیک که منجر به کشتار غیر نظامیان در هر دو طرف مرز در شعله ور شدن تنش بین کشورهای همسایه.

یک فرد آشنا با توسعه در سمت هند گفت: هند در اعتراض سرايت داده بود در یک تماس تلفنی به کمیسیون عالی پاکستان در دهلی نو.

“قوی رفتار ساخته شده بود به طرف پاکستان در کشتن سه معصوم, هندی, غیر نظامیان گفت:” فرد ذکر شده در بالا گفت. یک رفتار است و دیپلماتیک توجه داشته باشید به طور کلی صادر شده به تسلیم اعتراض بیش از هر اقدامی توسط طرف دیگر.

در میان کشته شدگان در سمت هند در روزهای اخیر در تشدید تنش بود و سه سال-با توجه به گزارش های خبری. هند می گوید که پاکستان شده است نقض 2003 توافق آتش بس که در هر دو طرف برای جلوگیری از هدف قرار دادن غیر نظامیان و نظامی در موقعیت های همراه خود را در خط کنترل مرزی. هدف از شلیک با توجه به هند است که فشار در تروریست به هند کشمیر به سوخت شورش مسلحانه در منطقه است.

در ضمن در اسلام آباد پاکستان احضار هندی, کاردار Gaurav Ahluwalia و تسلیم در اعتراض به اتهام نقض آتش بس توسط نیروهای هندی در امتداد خط کنترل که به کشته شدن یک غیر نظامی و یک PTI گزارشی از اسلام آباد گفت.

وزارت امور خارجه بریتانیا گفت که مدیر کل (جنوب آسیا & سارک) زاهد حافظ Chaudhri احضار Ahluwalia و “را محکوم کرد بی دلیل نقض آتش بس” در Dhudnial, Rakhchikri, Chirikot و Baroh بخش در 12 آوریل. چودری گفت که دو سال کشته شد در Dhudnial بخش و در Rakhchikri و Chirikot بخش دو غیرنظامی شد.

با توجه به دوم شخص آشنا با توسعه پاکستان سعی کرده بود و موفق به بسیج افکار عمومی بین المللی در کنار آن پس از هند لغو ماده 370 قانون اساسی آن در ماه اوت و یکپارچه منطقه بیشتر از نزدیک با بقیه هند است. با توجه به دوم شخص ذکر شده در بالا از ماه اوت تظاهرات محلی کشمیری شده اند پایین و شده اند وجود دارد چند حوادث از سنگ pelting توسط کشمیری. این نشان می دهد که این نوع تظاهرات در پاکستان به حال انتظار می رود پس از abrogation از ماده 370 پس از سختگیری های اعمال شده در این منطقه در حرکت مردم برداشته نمی شد اتفاق می افتد. این شخص دوم گفت: یکی از دلایل پاکستان “از جان گذشته” تلاش برای فشار در تروریست ها برای دامن زدن به ناآرامی در منطقه است. “اگر شما نگاه کنید در چند ماه گذشته نه تنها زندگی غیر نظامی از دست داده است و به خشونت و هر چند تعدادی از تروریست ها کشته شده اند” فرد گفت. با وجود زمستان شدید بودن این سال پاکستان نشان داد که هیچ اجازه دهید تا در تلاش برای فشار در تروریست ها به کشمیر نفر دوم گفت: با اشاره به کشته شدن پنج تروریست در Keran بخش در امتداد خط کنترل در هفته گذشته. پنج کماندوهای ارتش هند نیز کشته شدند در این عملیات است. هند تا به حال انتقام به شدت به پاکستان آتش بس را نقض باد تا مهمات فروشگاه ها و دیگر تاسیسات را بر طرف پاکستانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im