هند است که در جهان بزرگترین 3rd نظامی spender, هزینه, افزایش 6.8 درصد در سال 2019

دهلی نو:
آمریکا چین و هند به جهان سه بزرگترین نظامی spenders در سال 2019 پس از روسیه و عربستان سعودی است. دو کشور آسیایی ساخته شده آن را به بالا و سه برای اولین بار بین المللی تحقیقات صلح استکهلم موسسه (Sipri) در روز دوشنبه گفت:.

این سه کشور بودند جلوتر از روسیه (65 میلیارد دلار) و عربستان سعودی ($61.8 میلیارد دلار) که با هم ساخته شده است تا جهان را بالای نظامی spenders, حسابداری برای 62 درصد از نظامی جهانی از جمله صرف حقوق و مزایای عملیاتی هزینه های تعمیر و خرید تجهیزات نظامی, ساخت و ساز, تحقیق و توسعه, دولت مرکزی, فرمان و پشتیبانی.

مجموع جهانی صرف افزایش به حدود 2 تریلیون دلار در سال 2019 تا 3.6% از 2018, Sipri در بیانیه ای گفت.

“این اولین بار است که دو آسیایی متحده به ویژه در میان سه نظامی spenders” آن گفت:.

“هند تنش و رقابت با پاکستان و چین در میان عمده رانندگان خود را برای افزایش هزینه های نظامی گفت:” Siemon T. Wezeman, Sipri پژوهشگر ارشد.

“کل (صرف) برای 2019 نشان دهنده افزایش 3.6 % از 2018 و بزرگترین رشد سالانه در هزینه های پس از سال 2010” Sipri گفت:, و اضافه کرد که “هزینه های نظامی جهانی در سال 2019 به نمایندگی 2.2 % جهانی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) که برابر است با حدود $249 هر فرد است.”

“این است که بالاترین سطح از هزینه های پس از سال 2008 بحران مالی جهانی و احتمالا نشان دهنده اوج در مصرف” گفت: نان تیان یک Sipri محقق.

این رمان coronavirus یا covid-19 همه گیر است که ناشی از کشورها برای بستن مرزها و اعمال مستندات آورده اند فعالیت های اقتصادی متوقف.

این است که به احتمال زیاد به “اخلال” در آینده هزینه های نظامی Sipri گفت: با اشاره به داده های جمع آوری شده از قبلی جهانی رکود اقتصادی.

در آسیا در سال 2019 هند و چین در صدر فهرست نظامی spenders با هند را صرف رشد 6.8 % و لمس $71.1 میلیارد پیشی ژاپن ($47.6 میلیارد دلار) و کره جنوبی ($43.9 میلیارد دلار).

چین هزینه های نظامی رسیده $261 میلیارد دلار در سال 2019 یک 5.1 درصد افزایش از سال 2018 است.

در سطح جهان است و ما که در حال رانندگی رشد در فروش نظامی با 5.3 درصد افزایش در هزینه $732 میلیارد حسابداری برای 38 درصد از بازار جهانی صرف.

“رشد اخیر در آمریکا هزینه های است که تا حد زیادی مبتنی بر یک درک بازگشت به رقابت بین قدرت های بزرگ اروپا و پیتر D. Wezeman محقق ارشد در Sipri.

متوسط هزینه های نظامی بار بود که 1.4 درصد از تولید ناخالص داخلی برای کشورهای در آمریکا 1.6 % برای آفریقا, 1.7 % برای آسیا و اقیانوسیه و اروپا و 4.5 % برای غرب آسیا Sipri بیانیه اضافه شده است.

در اروپا و آلمان نظامی صرف افزایش 10 % در سال 2019 به $ 49.3 میلیارد, بزرگترین افزایش از جمله 15 نظامی spenders در سال 2019.

“رشد در هزینه های نظامی می تواند تا حدودی توضیح داده شود با درک از افزایش تهدید از روسیه به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) عضو. در همان زمان, اما, هزینه های نظامی توسط فرانسه و بریتانیا باقی مانده است نسبتا پایدار” گفت: دیگو لوپز دا سیلوا, یک محقق در Sipri.

در سال 2019 روسیه بود که بزرگترین چهارم spender در جهان و افزایش هزینه های نظامی توسط 4.5 ٪ به $ 65.1 میلیارد دلار است.

“در 3.9 درصد تولید ناخالص داخلی روسیه, نظامی, هزینه های بار بود در میان بالاترین در اروپا در سال 2019 گفت:” الکساندرا Kuimova محقق در Sipri.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>