هند را افزایش می دهد غربالگری از چهار فرودگاه

حمل و نقل هوایی تنظیم اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) در روز یکشنبه دستور داد غربالگری مسافران از چهار بیشتر کشورهای نپال و ویتنام و اندونزی و مالزی به منظور تقویت اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از ورود رمان coronavirus (COVID-19).

در حال حاضر آگهی از به عنوان بسیاری از 10 کشور خواهد بود به نمایش در فرودگاه. این حرکت پس از آن کابینه وزیر راجیو Guaba در روز شنبه به ریاست یک نشست سطح بالا به منظور بررسی وضعیت و اقدامات صورت گرفته و آمادگی متحده/UTs در خصوص مديريت رمان Coronavirus (COVID19).

وزرای بهداشت و رفاه خانواده عمران, حمل و نقل هوایی, دفاع, Information & Broadcasting, DG AFMS و نمایندگان خارجی, امور, امور خانه, اداره مهاجرت هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) و ارتش.

پس از یک بررسی دقیق در علاوه بر این به جهانی غربالگری به عنوان در اوایل مشاوره های جهانی غربالگری در فرودگاه ها در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای پرواز از کاتماندو اندونزی ویتنام و مالزی, مقامات گفت.

“همچنین در پیشبرد به سفر مشورتی صادر زودتر به شهروندان توصیه می شود برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به سنگاپور” وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت: در یک بیانیه رسمی.

به عنوان در شنبه 21,805 مسافر آورده شده است جامعه تحت نظارت است. علاوه بر این 3,97,152 پرواز مسافران و 9,695 مسافران در بنادر نمایش شده اند.

پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد COVID-19 به عنوان جهانی بهداشت عمومی اورژانس کشور آغاز شده محدود سفر و گزارش تجارت به عنوان به خوبی. هند نیز بوده است brooding بیش از محدود کردن صادرات برخی از اقلام از جمله برخی از اقلام پزشکی.

در پاسخ به یک پرس و جو رسانه ای که در هند ممنوع صادرات برخی از اقلام پزشکی که بسیار مورد نیاز در چین رسمی سخنگوی وزارت امور خارجی Raveesh کومار در روز یکشنبه گفت: “اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط هند در با توجه به این که مشاوره در مورد شیوع بیماری کورونا ویروس با عفونت است که جهانی بهداشت عمومی اورژانس. برخی از محدودیت های تحمیل گردیده و در صادرات برخی تجهیزات پزشکی در نظر این واقعیت است که این موارد در تامین کوتاه مدت هستند در اینجا بیش از حد. درست مانند هر دیگر کشور هند با یک میلیارد به علاوه جمعیت را مسئول اقدامات لازم برای مبارزه با گسترش COVID-19 وقوع است که اگر به درستی مدیریت شود می تواند تبدیل به یک خطر جهانی است.”

اما در پاسخ به نیازهای ما چینی, دوستان, دولت اجازه داده بود که یک بار معافیت برای صادرات برخی از اقلام که محدود برای صادرات Kumar اضافه شده است.

بیشتر نارندرا نخست وزیر نوشته بود به رئیس جمهور یازدهم و ارائه کمک در ساعت نیاز است.

“در یک ژست بشردوستانه پزشکی امداد یک هدیه بازتاب همبستگی مردم هند با مردم چین است که انتظار می رود برای تحویل به ووهان با پرواز خاص. ما نیز نامیده می شود بر مقامات چینی اجازه می دهد تا شهروندان هند و کسانی که از ما کشورهای همسایه به بازگشت با همان پرواز است. ما امیدواریم که که آنها آن را مثبت در نظر گرفتن” Raveesh کومار.

با توجه به Johs هاپکینز زنده ردیاب بیماری حداقل 78,891 مردم باقی مانده مبتلا به این ویروس عمدتا در چین و بیش از

2,467 در حال حاضر فوت به علت بیماری کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>