هند Inc حرکت برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط چین در پی coronavirus گلایه

هند به دنبال موقعیت خود را به عنوان یک جایگزین برای تولید مقصد برای شرکت های جهانی پس از شیوع کروناویروس در معرض چگونه به شدت آنها متکی به چین برای مواد خام و تولید.

مقامات دولتی بالا در حال برگزاری جلسات با نمایندگان صنایع به عنوان اختلال در چین به دلیل یک مستند در swathes از کشور باز کرده است تا فرصت برای هند به عنوان یک جایگزین برای تولید مقصد.

“بسیاری وجود دارد که باید انجام شود. هند نیاز به کار بر روی بسیاری از مسائل از جمله مالیات مکانیزم نظارتی عامل, بازار, بخش مالی و اطلاعات حریم خصوصی” مخالفت N. R. Bhanumurthy استاد در موسسه ملی مالیه عمومی و سیاست. کشورهایی مانند اندونزی و ویتنام نیز سعی کنید برای به دست گرفتن این فرصت را به او گفت. “در طول تاریخ ما تمایل به حرکت دو گام به جلو و یک قدم به عقب بر اصلاحات.”

در حال ظهور کشورهایی مانند ویتنام جذب شده اند تولید کنندگان جهانی به دلیل کمتر مقررات عدم نوار قرمز اداری و کاهش دستمزد صورتحساب اگر چه هند بیشتر کارگران ماهر به خوبی متبحر در فن آوری اطلاعات است. در حال حاضر قریب الوقوع اختلال در عرضه از چین مجبور است از هند را به یک نگاه سخت در راه پیش رو.

نیاز به هند برای ساخت تا خود کفایی در تولید تبدیل شده است و حتی ضروری تر به عنوان ویروس کشنده گسترش به دیگر تولید هاب مانند کره جنوبی و سنگاپور و تایوان است.

به عنوان بخشی از برنامه ریزی برای جذب جهانی سرمایه گذاری وزارت محیط زیست در حال حاضر با هدف ساده کردن فرآیندها و سریع گواهی عدم سوء پیشینه برای ایجاد واحدهای تولیدی برای دارو, مواد خام است. هندی دارو سازان تکیه بر چین برای بیش از دو-سوم از عرضه عمده مواد مخدر—مواد تشکیل دهنده کلیدی است که به دارو درمانی را به ارزش.

سه سال پیش یک پیش نویس سیاست دارویی پیشنهاد کرده بود یک محیط را قادر می سازد برای مگا عمده مواد مخدر پارک های صنعتی. آن را اجرا نمی شد با توجه به عدم ضرورت به عنوان عرضه شد که از چین گفت: کشورش خواست نامش فاش نشود.

“Coronavirus شیوع بیماری در چین و هند فراهم می کند یک فرصت برای افزایش ظرفیت عمده مواد مخدر در هند” گفت: عمده مواد مخدر انجمن تولید کنندگان جمهور V. V. Krishna Reddy. “هند که دومین تولید کننده عمده مواد مخدر در جهان است و بهترین قرار داده شده به ارائه یک جایگزین برای چین در نظر API (ماده فعال دارویی) منبع. این امر نیاز به مقدار زیادی از سرمایه گذاری و یک طرح استراتژیک برای آینده 20-30 سال است.”

Seizing the opportunity.
تصرف فرصت است.

“صنعت نیاز به اختصاص داده شده در شهرکهای صنعتی ارائه پساب امکانات درمان و دفع مواد زائد جامد سایت های به غیر از ارزان قدرت و سرمایه گذاری در نرخ رقابتی در میان دیگران برای بستن شکاف با چین,” او گفت:.

محیط زیست گواهی عدم سوء پیشینه را ماه برای چنین API واحد و این مانع صنعتی ظرفیت و بهره برداری. هند به طور متوسط استفاده از ظرفیت از بین 30 ٪ و 40 ٪ در برابر چین 75%. کارشناسان صنعت گفت: دولت نازدار نگرش تشدید این مشکل به تدریج با توجه به یک گزارش از تجارت و وزارت صنایع.

هند تولید کنندگان در حال حاضر حس یک فرصت کسب و کار و ramped تا تولید کالاهای پزشکی از قبیل ماسک. در این میان کمبود در سراسر جهان به دلیل افزایش تقاضا در چین است.

علاوه بر طولانی تنش بین آمریکا و چین را در مسائل تجاری ممکن است بی درنگ تولید کنندگان غربی برای تغییر به هند اگر منجر چارچوب سیاست ارائه شده است مدیران صنعت گفت.

“ما نیاز به خواستگاری تکنولوژی شرکت های چند ملیتی بیشتر به شدت به هند در حال حاضر تبدیل به یک مقصد جذاب برای سرمایه گذاری به دلیل کاهش مالیات شرکت ها” یک مقام دولتی گفت که خواست نامش فاش نشود. در ماه سپتامبر هند برش پایه نرخ مالیات شرکت از 35% به 25%.

نساجی هند شرکت ها انتظار می رود به یکی از بزرگترین ذینفع اگر آنها می تواند تا سطح شیب دار تولید برای به دست گرفتن شکاف سمت چپ توسط چین یکی از بزرگترین تامین کنندگان در سطح جهان است.

“تا آنجا که به منسوجات و پارچه های بخش نگران است قطعا تولید کنندگان محلی از الیاف انسان ساخته شده اند یک فرصت خوب; الیاف انسان ساخته شده, مانند پلی استر شد و در آینده از چین” گفت: Rahul مهتا مربی و رئیس جمهور سابق از لباس های انجمن تولید کنندگان هند.

می تواند وجود داشته باشد ممکن است روند صعودی به شیوع—حداقل برای تولید کنندگان در بنگلادش و هند—به عنوان کنندگان جهانی به دنبال جایگزین هایی برای تهیه پوشاک و منسوجات آن ،

Asit Ranjan میشرا Srishti چودری Suneera Tandon و Prasid بانرجی کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>