هند چرخ دنده ها به خوش آمد می گوید Trumps با grand namaste

دهلی نو:
احمدآباد برگزار خواهد شد عظیم تجمع در افتخار ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک یک نگاه جشن تنها چند ساعت قبل از اینکه نیروی هوایی یک هواپیما لمس کردن در سردار Vallabhbhai Patel فرودگاه بین المللی در شهر.

بی سابقه امنیتی پتو پرتاب شده در سراسر شهرستان برای مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump که چپ واشنگتن روز یکشنبه در مسیر به احمدآباد خود را برای شروع سفر هند.

این Trumps صرف خواهد شد سه و نیم ساعت در میراث فرهنگی شهرستان تقسیم بین عکس-ops در Sabarmati آشرام و Namaste تهمت رویداد در Motera ورزشگاه.

“من را دیده اند چنین bandobast اینجا حتی زمانی که رئیس جمهور چین آمد و در سال 2014 و یا زمانی که نخست وزیر نارندرا بازدید پس از 2019 از انتخابات” گفت: 36 سال Amit Kumar, جوشی, یک Ola راننده.

این شهر تاسیس شده توسط احمد شاه از آنها در آن طول می کشد نام خود را مماس با هوردنجس (برخی می گویند شماره حدود 3000. این شهرستان شده است spruced تا با یک کت تازه رنگ بر روی دیوار و پاک Sabarmati riverfront. وجود دارد مقوا cutouts از مودی و تهمت و دیجیتال هوردنجس بیش از همه.

“وجود دارد مقدار زیادی از هیجان در اطراف این دیدار است. سفر مانند این قرار احمدآباد در خط مقدم” گفت: Aditi Chaudhary 20 ساله و دانشجو. “ما احساس افتخار می کنم که چنین بازديد اتفاق می افتد. وجود دارد مقدار زیادی از هیجان در هوا. از آن خواهد شد به تماشای مردم در ایالات متحده است. من موافق مقدار که صرف بودن می تواند قرار داده می شود برای استفاده بهتر اما گاهی اوقات چنین هزینه را در محل.”

Graphic by Sarvesh Kumar Sharma/Mint
گرافیک توسط متخصص Kumar Sharma/نعناع

آماده سازی به نظر می رسد به طور کامل با دولت گجرات مباهات خود را در آماده شدن برای یک نمایش بزرگ بدون هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه سکسکه. یک غول بیلبورد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Melania Trump و مودی ساخته شده است در سراسر رودخانه که در آن ترتیبات گل با Namaste تهمت پوستر نیز قرار داده شده است.

این اولین باری خواهد بود که یک رئیس جمهور به ما مراجعه کنید Sabarmati آشرام سابق خانه مهاتما گاندی است.

Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن از نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد سازمان یافته توسط کمتر شناخته شده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Nagarik Abhivadan برای samiti خواهد شد از ویژگی های مودی و تهمت پرداختن به جمع آوری و در Motera ورزشگاه صورتحساب بزرگترین ورزشگاه کریکت با ظرفیت بیش از 110,000. این رویداد خواهد شد در امتداد خطوط از یک سازمان برای مودی توسط آمریکایی های هندی تبار در هوستون در سال گذشته است.

این نمایندگان در حال تنظیم می رسند در هند روز دوشنبه در 36 ساعت سفر است که آنها را بازدید احمدآباد آگرا و دهلی نو است. آن است که مغلوب ساختن پیشی جستن اول ریاست جمهوری در سفر به هند و پنجمین دیدار رسمی توسط یک خدمت رییس جمهور آمریکا به این کشور پس از سال 2000 است. در مقابل بین سال 1947 و 2000 هند دیدم فقط سه جمله بازدیدکننده داشته است.

از مجادلات اعم از دیوار بتنی است که پنهان کردن Saraniyavaas زاغه در جاده اتصال فرودگاه به ایندیرا پل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Nagarik Abhivadan برای samiti وجود دارد مخلوط احساسات در میان ساکنان شهر است. مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه ای علیه هند قبل از خروج برای سفر کمک کنید.

“حتی به عنوان گجرات می فرستد حداکثر تعداد NRIs به ما ویزا رژیم تبدیل شده است بسیار سخت است. ما را در درک آنچه در این دیدار به معنی برای مغلوب ساختن پیشی جستن داده ما خارج است اعداد در آمریکا در پی قریب الوقوع آمریکا انتخابات ریاست جمهوری” یک قلمه از یک صنعتگر خانواده در این شهرستان گفت: به شرط ناشناس ماندن.

دیگران حال effusive در ستایش خود را برای رئیس سابق وزیر مودی که به ارمغان آورد و شخصیت های برجسته جهان به خود را بسیار خود را Amdavad به عنوان ساکنان این شهر آن تماس بگیرید.

“مودیجی یک منبع غرور و افتخار نه تنها برای گجرات بلکه برای کل هند گفت:” جید آبی Bipin Chauhan مودی رفتن به خیاط در احمدآباد با اعتبار طراحی مودی مد و ژاکت.

هند به دنبال به جلو برای تقویت آن همکاری استراتژیک با آمریکا در مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار با بحث احتمال زیاد به طول دو جانبه منطقه ای موضوعات و مسائل جهانی از جمله تجارت استراتژیک موضوعات مبارزه با تروریسم و هند و اقیانوس آرام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>