هند و فرانسه و استرس همکاری جهانی همبستگی میان Covid-19 بحران

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی در روز سه شنبه خطاب به رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در “داخلی و بین المللی جنبه های (Covid-19) بحران و تاکید بر اهمیت همکاری جهانی و همبستگی” یک بیانیه از هندی خارجی وزارت گفت.

در طول مکالمه رهبران دو کشور توافق کردند که تیم های متخصص از هر دو کشور را به طور فعال به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس و پژوهش در درمان و واکسن بیانیه ای گفت:.

در سراسر جهان Covid-19 آلوده بیش از 800,000 نفر کشته و تقریبا 40 ، 000 نفر پس از آن به نظر می رسد برای اولین بار در چین در ماه دسامبر. فرانسه حساب برای بیش از 45,000 موارد عفونت. ایتالیا و اسپانیا و آلمان از دیگر کشورهای اروپا بدترین مبتلا به عفونت.

“رئيس جمهور فرانسه به شدت با موافقت نخست وزیر این دیدگاه که COVID-19 بحران یک نقطه عطف در تاریخ مدرن ارائه می دهد جهان یک فرصت برای ایجاد یک جدید انسان محور مفهوم جهانی شدن” هندی خارجی وزارت در بیانیه ای گفت:.

“رهبران تاکید بر اهمیت نمی از دست دادن بینایی از دیگر نگرانی های جهانی مانند تغییرات آب و هوا که تاثیر بشریت به عنوان یک کل. آنها همچنین تاکید کرد که باید به وقف توجه ویژه به نیازهای کشورهای کمتر توسعه یافته از جمله کسانی که در آفریقا در حال حاضر بحران” در این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر