هند فوریه IIP افزایش به 4.5%

دهلی نو:
هند کارخانه خروجی افزایش یافت و به هفت ماه اخیر از 4.5 درصد در ماه فوریه قبل از دولت تحمیل یک مستند در سراسر کشور در ماه مارس است که فلج عادی فعالیت های اقتصادی.

معدن و تولید رشد 10 درصد و 3.2 درصد در طول ماه, در حالی که تولید برق افزایش یافت 8.1%. اطلاعات منتشر شد نشان داد هند هشت زیرساخت های بخش که با مشارکت بیش از 40 درصد از شاخص تولید صنعتی (IIP) لمس 11 ماه اخیر از 5.5 درصد در ماه فوریه است.

ضعیف نشان می دهد شاخص های پیشرو برای مارس مانند تولید شاخص مدیران خرید (PMI) کالا و خدمات مالیات بر مجموعه و فروش خودرو تایید می کنند که شیوع کروناویروس است طرح میتوانست اولیه و بهبود در اقتصاد هند.

در طول ماه فوریه انقباض در کالاهای سرمایه ای (-9.7%) و مصرف کننده لوازم خانگي (-6.4%) بیشتر و عمیق تر, علامت, سرمایه گذاری اهداف و تقاضای مصرف کننده تنبل بود حتی قبل از این مستند.

مواردی که ثبت شدیدترین افزایش در ماه فوریه شامل مواد فعال دارویی; عطرها و روغن ملزومات; خفیف فولاد اسلب; کشتی سازی قطعات و لوله های فولادی و لوله در حالی که آیتم هایی که کشیده پایین رشد بیشتر شامل لوبیا سویا روغن; میله آلیاژ و فولاد ضد زنگ; های الکتریکی و غیر الکتریکی متر; چاپ تخته مدار و محور.

Aditi Nayar اصلی اقتصاد در Icra رتبه بندی گفت: کارخانه خروجی ثبت شده مبتنی بر گسترده تر و واضح تر از حد انتظار وانت در ماه فوریه نشان می دهد که برخی از بخش های اقتصاد در مسیر احیای تدریجی قبل از تشدید covid-19 شیوع. “با این حال آرامش ارائه شده توسط این توخالی است به عنوان اجتماعی فاصله و مستندات به احتمال زیاد به نتیجه قابل توجهی در صنعتی انقباض در ماه مارس به ویژه در تولید و برق که به احتمال زیاد در ماه آوریل تشدید,” او اضافه شده است.

در دیدار با رهبران مخالف دولت روز سه شنبه نخست وزیر نارندرا اشاره کرده بود که 21 روز مستند ممکن است تمدید شود با توجه به افزایش تعداد covid-19 موارد در کشور است.

Rajani سینها اقتصاددان ارشد در مشاوره املاک نایت فرانک هند گفت: حتی پس از مستند برداشته شده است تقاضا برای مصرف کننده موارد اختیاری را به زمان برای بازیابی داده فقرا مصرف کننده احساسات در این میان ضرر و زیان کار و کاهش دستمزد. “سرمایه کالا تقاضا نیز ضعیف باقی می ماند به عنوان کسب و کار را با احتیاط از capex در این زمان نامشخص,” او اضافه شده است.

اکثر اقتصاددانان در حال حاضر انتظار می رود اقتصاد به دست 5% محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) پیش بینی رشد ملی آماری سازمان FY20. گلدمن ساکس در روز چهارشنبه پیش بینی شده bleakest FY21 پیش بینی رشد هند در 1.6% برگزاری است که گسترش covid-19 اطلاعیه از سراسر کشور shutdown اجتماعی فاصله اقدامات و ترس در میان مصرف کنندگان و کسب و کار ممکن است منجر به انقباض قابل توجهی در فعالیت های اقتصادی است. Fitch در رتبه و Icra باید ثابت هند FY21 رشد در 2 ٪ در حالی که S&P و مودی را پیش بینی رشد 3.5% و 2.5% بود.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman است نورد از یک 1.7 تریلیون بسته امداد در تلاش به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر و مقابله با از دست دادن معیشت میلیون ها فقیر آمار بی سابقه ای مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>