هند اقتصاد ممکن است قرارداد 7.3% در FY21 در مورد دوم covid موج: OECD

دهلی نو: اقتصاد هند ممکن است در قرارداد به میزان 7.3 درصد در FY21 در مورد موج دوم شیوع کروناویروس در سه ماهه دسامبر که نیاز به تقویت جدید مهار و سخت اجتماعی فاصله اقدامات سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) در روز چهارشنبه گفت:.

در آخرین چشم انداز اقتصادی اقتصادی گروه از 37 غنی سازمان ملل گفت: جهان اقتصاد است به احتمال زیاد قرارداد 6 درصد یا 7.6% در سال 2020 با توجه به اینکه این تجارب یک تک ضربه و یا دو ضربه سناریو بود.

“در دو ضربه سناریوی تمدید شیوع ویروس نیاز به یک جدید به طور کلی خاموش شدن در پاییز. محدودیت های جدید در داخلی مهاجرت و اختلال در زنجیره تامین می توانست عواقب شدید بر فعالیت و درآمد در حالی که تقاضای خارجی خواهد لکنت زبان پیدا کردن دوباره. در این صورت تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده است به سقوط 7.3% (در هند) در سال مالی 2020-21 نسبت به 3.7 درصد در تک ضربه سناریو” OECD گفت: در چشم انداز اقتصادی.

روز سه شنبه بانک جهانی پیش بینی اقتصاد هند به قرارداد با 3.2 درصد در FY21. حرفه ای ترین پیش بینی از جمله Fitch, S&P و Goldman Sachs پیش بینی اقتصاد هند به قرارداد حداقل 5 درصد در FY21.

OECD گفت: در مورد دو ضربه سناریو ضعیف رسمی کارگران و شرکت های کوچک رنج می برند به طور نامتناسبی در حالی که ضعیف بانک و شرکت نمونه کارها موقعیت را حفظ خواهد کرد سرمایه گذاری با نرخ کم وزن در چشم انداز رشد. “نرخ تورم تحت کنترل داده های اقتصادی شل و قیمت نفت پایین است. کسری بودجه خواهد سنبله بازتاب متزلزل درآمد مالیاتی و هزینه های مورد نیاز برای حمایت از مردم و بانک ها و شرکت های کوچک ،

در هند و حفاظت از زندگی بشر است که اولویت فوری و نیاز به مراقبت های بهداشتی اضافی منابع و حمایت سخاوتمندانه به فقرا OECD گفت. “گرفتن فعالیت و اجتناب از دوام اثر از بحران در درآمد و شغل نیاز به ترویج دسترسی به اعتبار. فراگیر استراتژی رشد بیش از دیگر اجرا باید شامل اولویت بندی سرمایه گذاری اجتماعی و درآمد برای حمایت از فقرا است که می تواند تامین مالی با کاهش انرژی و کود یارانه ها و هزینه های مالیاتی که بیشتر به نفع ثروتمندان و مدرن کار و مقررات کسب و کار برای ارتقاء کیفیت کار ایجاد و گسترش امنیت اجتماعی نت” به آن اضافه شده است.

OECD گفت: بیش از دو ماه بلند مستند در هند گرفته شده تلفات سنگین در اقتصاد به دو سوم از فعالیت یا تعطیل و یا کار در کاهش سرعت در طول چهار هفته و بیش از یک چهارم در زیر چهار هفته با توجه به تخمین های مختلف. “نرخ بیکاری افزایش یافت. شهری کارگران با هیچ کار رسمی قرارداد و روزانه کارگران رنج می برد بیشتر است. میلیون ها نفر از مهاجران داخلی تلاش کرده اند به بازگشت به روستاهای خود و خانواده. فعالیت های کشاورزی با آن مواجه اند کمبود نیروی کار در طول یک اوج برداشت فصل” به آن اضافه شده است.

این گروه از کشورهای ثروتمند گفت: اقتصاد هند را بهبود می یابند به عنوان مستند اقدامات کاسته اما رنج می برند از زخم. “مقید کردن تقاضا از مصرف به تعویق افتاد و موجودی تهیه خواهد شد و افزایش فعالیت. اما تقاضای داخلی رنج می برند از دست دادن دائم درآمد در بسیاری از شرکت ها و غیررسمی کارگرانی که شغل خود را از دست. عدم اطمینان از بازگشت از کار مهاجران دشواری برای شرکت های کوچک برای تامین مالی سرمایه در گردش و کسب و کار تعطیل خواهد اخلال در زنجیره تامین” به آن اضافه شده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>