هند در نظر دقیقتر بررسی سرمایه گذاری مستقیم خارجی در بخش های حیاتی برای امنیت ملی

هند است و با توجه به نزدیک بررسی سرمایه گذاری مستقیم خارجی در بخش های حیاتی برای امنیت ملی یک مقام دولتی گفت, آخرین کشور به دنبال تشدید نظارت در حال رشد در میان خبري در مورد چین را کسب tech دارایی.

صنایع بخش در گفتگو با وزارتخانه به دنبال تامین مالی و امنیت داخلی و هر گونه تغییر شامل معاملات تحت اصطلاح اتوماتیک مسیر صنعت, وزیر Guruprasad Mohapatra گفت: در مصاحبه اخیر خود در دهلی نو. تحت قوانین فعلی بانک مرکزی هند به دنبال برخی از افشاگریهای از شرکت های تقاضا برای سرمایه گذاری است.

نخست وزیر نارندرا اداره هند به یکی از باز ترین اقتصاد خارج از کشور برای سرمایه گذاری و پس از آن کاسته مقررات برای چندین بخش در پنج سال گذشته. دولت ها در سراسر جهان شده اند به طور فزاینده مسدود کردن ورود سرمایه گذاری خارجی را به دلیل امنیت ملی با توجه به دسامبر گزارش از سازمان ملل متحد کنفرانس توسعه و تجارت که شناسایی حداقل 20 چنین برنامه ریزی تصاحب بیش از 50 میلیون دلار از سال 2016 تا 2019.

“وجود دارد برخی از حساسیت در برخی از بخش های استراتژیک در مسیر خودکار پس از بحث است برای دیدن اگر وجود دارد باید هر گونه مداخله” Mohapatra گفت. او کاهش یافته است به نام بخش.

هند مجوز اتباع خارجی به طور مستقیم سرمایه گذاری در مناطق از جمله اکتشاف نفت و فرودگاه بدون به دنبال هر مصوبات دولت در عبارت دیگر این طلیعه را از طریق مسیر به صورت خودکار. تا آنجا که 49 درصد از سرمایه گذاری خارج از کشور مجاز است در چند صنایع — مانند خدمات مخابراتی — از طریق این مسیر به صورت خودکار.

اتحادیه اروپا در سال 2018 به تصویب قوانین جدید است که اجازه خواهد داد که دولت های اتحادیه اروپا برای درخواست اطلاعات و ارائه نظرات در سرمایه گذاری مستقیم خارجی در یک کشور عضو. امیدوارم که مقامات ساز ارائه خواهد شد گسترده تر نمای کلی از سرمایه گذاری چین در اروپا نگرانی که با شرکت های غیر مستقیم روابط دولت خوراکی مهم استراتژیک کسب و کار.

هند دریافت $26 میلیارد دلار سرمایه گذاری مستقیم خارجی در شش ماه اول سال مالی که مارس 2019 از 22 میلیارد دلار در کل سال گذشته به وزارت صنعت.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>