هند نگران بیش از ‘قیمت بسیار بالا’ از آمریکا سپر موشکی برای دهلی نو

دهلی نو:
هند نگران است بیش از “قیمت بسیار بالا” از آمریکا به سپر موشکی در آن می خواهد به استفاده از برای حفاظت از سرمایه های ملی در برابر تهدید 9/11-نوع حملات توسط هواپیماهای دشمن موشک های کروز و هواپیماهای بدون سرنشین.

دولت آمریکا هفته گذشته به تصویب یکپارچه دفاع هوایی سلاح سیستم (IADWS) حدود 1.9 میلیارد دلار از جمله انواع رادارها و موشک سیستم به درخواست نیروی هوایی هند تحت یک دولت به دولت نظامی خارجی فروش درخواست.

“این پروژه تایید شده توسط آمریکایی ها در حدود 1.9 میلیارد دلار است که تقریبا دو برابر قیمت که در آن ما پیش بینی آن را به. ما نگران هستند بیش از هزینه های بالای کسب و ما ممکن است به دنبال در گزینه های دیگر نیز” منابع دولت گفت: ANI در اینجا.

هند تا به حال ابراز علاقه به خرید این سیستم به جای روسی موجود سیستم است که مستقر شده اند برای سال های بسیاری در حال حاضر برای حفاظت از این اهداف ممکن است از جمله VVIPs در دهلی نو به عنوان بخشی از نیروی هوایی هند است (IAF) در دهلی نو منطقه دفاع پروژه.

منابع گفت: مسئله این است که انتظار برای بحث و گفتگو با طرف آمریکایی در جریان بازدید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بازدید از احمدآباد و دهلی نو در ماه فوریه 24-25.

منابع گفت: هزینه های بالای سلاح های آمریکایی سیستم علت نگرانی در پروژه های دیگر بیش از حد مانند کسب 30 درنده هواپیماهای بدون سرنشین که به هزینه بیش از $100 میلیون هر کدام با گزینه های مورد استفاده در یک weaponised نسخه و همچنین شناسایی نقش.

تصویب توسط آمریکایی ها برای NASAMS سپر موشکی شامل پنج AN/MPQ-64Fl نگهبان سیستم های رادار, آتش, مراکز توزیع (FDC) برق نوری/سنسور مادون قرمز سیستم های چند طیفی با هدف قرار دادن سیستم-مدل (MTS-A).

این همچنین شامل 118 AMRAAM AIM-120C-7/C-8 موشک سه AMRAAM هدایت بخش چهار AMRAAM بخش کنترل و 134 استینگر FIM-92L موشک همراه با دو کوه استینگر سیستم های دفاع هوایی و وسیله نقلیه نصب شده استینگر سریع رنجر دفاع هوایی و سیستم های قوطی موتورسواری و تحرک بالا پرتاب.

در سال 2018 زمانی که یک تیم هند سفر کرده بود واشنگتن آنها اجازه نداشتند تا شاهد عملکرد NASAMS سیستم به عنوان آن مستقر شد در وسط ارتش آمریکا پایه.

هند و آمریکا را در حال حاضر بحث در مورد هزینه های سیستم دفاع ضد موشکی در مذاکرات قرارداد بین دو دولت است.

دفاع کسب شورای اسلامی نیز تایید شده هزینه این پروژه حدود یک میلیارد دلار در ماه جولای سال 2018 است.

طول برگ برنده دیدار هند و ما به احتمال زیاد به جلو معاملات خود را در کسب 24 multirole هلیکوپتر برای نیروی دریایی هند و شش حمله آپاچی صهردرس برای ارتش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>