هند و چین مرز ردیف ممکن است پایان در هر زمان به زودی می گویند تحلیلگران

مذاکرات بین هند و چین برای خنثی کردن تنش ها در امتداد مرز خود در حال انتظار برای یک مدت طولانی-drawn-out امر در این زمان گفت: تحلیلگران پس از بحث بین ارشد و فرماندهان نظامی به پایان رسید inconclusively در روز شنبه.

این گفت و گو در سطح ستوان ژنرال شد و اولین از نوع خود بین دو کشور.

برگزار شد در طرف چینی از خط کنترل واقعی (LAC) در Moldo که مرزهای Chushul در لاداخ و پس از یک دوجین جلسات در سطوح پایین تر با هدف چرخی پایین طبع که هایش هنگامی که 250 هندی و چینی نیروهای رد و بدل ضربات همراه بانک ها از Pangong Tso دریاچه در 4-5 ممکن است.

هند وزارت امور خارجه گفت: سپهبد-سطح مذاکرات “صمیمی و مثبت”. هر دو کشور توافق برای ادامه مذاکرات و همچنین تعامل دیپلماتیک برای پیدا کردن دستیابی به موفقیت و برای اطمینان از صلح و آرامش در امتداد مرز آن را گفت.

“هر دو طرف توافق کردند که به صورت مسالمت آمیز حل و فصل اوضاع در مناطق مرزی مطابق با موافقت نامه های دو جانبه و در نظر داشتن توافق بین رهبران که صلح و آرامش در هند-چین در مناطق مرزی ضروری است برای توسعه کلی روابط دو جانبه” آن گفت: در بیانیه ای با اشاره به تفاهم رسیده در ماه آوریل سال 2018 در ووهان بین نارندرا نخست وزیر و رییس جمهوری xinping رنگ. “هر دو طرف نیز اشاره کرد که در این سال مشخص شده 70 سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین دو کشور و توافق کردند که اوایل قطعنامه خواهد کمک به توسعه ارتباط است.”

“وجود دارد برخی از سیگنال های مثبت از این نشست گفت: یک فرد آشنا با این بحث که منجر شد در سمت هند توسط سرهنگ ژنرال Harinder سینگ کلی افسر فرمانده از له مبتنی بر 14 سپاه و در طرف چینی توسط فرمانده تبت نظامی منطقه. فرد کاهش یافته و به شرح مذاکرات.

سابق سفیر هند به چین, Gautam Bambawale اما زده توجه داشته باشید از احتیاط گفت: “این است که هند در بیانیه ای. ما نیاز به دیدن آنچه که طرف چینی می گوید اگر آنها ممکن است بیرون آمدن با یک بیانیه در همه.” در ارزیابی خود از مذاکرات “به احتمال زیاد long-drawn-out و دشوار است”.

هند در این مذاکرات شد فوری “ترمیم وضعیت موجود حول و حوش” که بدان معنی است که طرف چینی باید حرکت نیروهای نظامی به مواضع قبل از تنش آغاز شد و در 5 مارس. اما واقعیت این است که این ذکر نشده بود در بیانیه نشان داد که مذاکرات “پیچیده” گفت: دومین فرد آشنا با هند-چین مذاکرات است.

ماشه برای زمان قطع شده است چین سفت مخالفت هند تخمگذار یک کلید در اطراف جاده Pangong Tso دریاچه علاوه بر ایجاد یک پیوند جاده اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره. چین با اعزام نیروهای نظامی در Pangong Tso و Galwan دره ساخته شده است به طور موقت زیرساخت ها و انباشته از سلاح.

Bambawale گفت: “یکی از استدلال شده است که چین با استفاده از مرز تنش به سیگنال هند در برابر هماهنگی با ما. به نظر من این به نظر می رسد پوچ. بالا بردن مرز تنش را به نوبه خود افکار عمومی در برابر چین است. و افکار عمومی نقش مهمی در تدوین سیاست های دولت است. به جای نگه داشتن هند متعادل بین آمریکا و چین از سوی دیگر ممکن است رانندگی در هند به آغوش ما.”

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>