هند نمودار بازگشت طرح برای شهروندان رشته در سطح جهان

دهلی نو/Ernakulam: این مرکز گذاشته شد این طرح برای تخلیه هزاران نفر از سرخپوستان رشته در سراسر جهان در میان شیوع کروناویروس در چه بزرگترین چنین ورزش یک کشور متعهد شده است در طول زمان صلح.

این ورزش شامل هوایی هند, حمل و نقل نظامی هواپیماها و کشتی های نیروی دریایی بازگرداندن 14 ، 800 زمین سرخپوستان از 12 کشور در مرحله اول. این حرکت را برانگیخته ترس در کرالا است که خانه را به یک سهم شیر از آسمان.

“دولت هند را تسهیل بازگشت از هند اتباع رشته در خارج از کشور قانع کننده در زمینه شیوه ای مرحله به مرحله. در این سفر خواهد بود مرتب با هواپیما و کشتی های نیروی دریایی.” اتحادیه وزارت خانه گفت. همه مسافران به نمایش در خواهد آمد قبل از آنها در هیئت مدیره و تنها بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت.

هند روز سه شنبه اعزام سه کشتی های نیروی دریایی به مالدیو و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به عنوان بخشی از فاز اول وزارت امور خارجی گفت. به عنوان بسیاری از 64 پرواز کمک خواهد کرد که بازگرداندن رشته سرخپوستان بین 7 مارس تا 13 آوریل.

اتحادیه وزیر حمل و نقل هوایی عمران Hardeep سینگ پوری گفت که هند را به کار گیرند 10 پرواز به امارات متحده عربی, هفت, هر یک به آمریکا و انگلستان پنج به عربستان سعودی و سنگاپور و دو پرواز به قطر برای تخلیه سرخپوستان در مرحله اول.

هند را به کار گیرند هفت پرواز به مالزی و بنگلادش پنج به کویت و فیلیپین و دو پرواز به عمان و بحرین در طول این دوره پوری گفت.

کرالا خواهد شد در معرض جزر و مد رو به افزایش از عفونت آن را به عنوان بزرگترین هجوم توده عودت. این نیز محدودیت های خود را vaunted بهداشت عمومی زیرساخت ها است.

“ما خوش آمدید برادران ما از خارج از کشور. هنگامی که مردم می رسند و نمی توانیم با انحراف از هدف مهار گسترش عفونت است. احتمال عفونت بسیار بالا در مسافرت هوایی. جهانی هنجارهای باید دنبال کرد و کسانی که در هواپیما باید غربالگری برای عفونت قبل از آنها شروع سفر خود گفت:” کرالا وزیر Pinarayi Vijayan در روز سه شنبه. وزیر گفت که او تا به حال نوشته شده به نخست وزیر نارندرا ذکر این و دیگر مشکلات در این مرکز برنامه های. “پیش از آن که مردم تخلیه شدند از ایتالیا و ایران, تیم پزشکی آزمایش شده بود آنها را قبل از آنها شروع به سفر خود را,” او گفت:.

کرالا دریافت خواهد کرد 15 از 64 پرواز به تخلیه غیر بومی با توجه به دولت مرکزی است. هر هواپیما را حمل 200 مسافر و اگر یکی از آنها عفونت هر کس دیگری در معرض خطر باشد.

“این است و نه فقط مضر به کرالا. این افزایش می دهد گسترش عفونت در سراسر کشور” Vijayan گفت.

ویژه پروازهای عمل خواهد شد هوایی هند و شرکت تابعه آن هوایی هند اکسپرس. مرکز دقیق است که مسافران شارژ خواهد شد 50,000 هر لندن-دهلی نو پا و 12,000 شارژ خواهد شد برای داکا-دهلی پرواز. پوری همچنین اضافه شده است که برای شیکاگو-دهلی نو-حیدرآباد مسیر مسافران را مجبور به پوسته از 1 لاخ.

هر طرح گذاشته شده توسط دولت مرکزی, برای اولین بار بعد از تخلیه را ببینید 10 پرواز تخلیه 2,300 سرخپوستان. در روز 2 حدود 2,050 اتباع هند وارد خواهد شد در چنای کوچی بمبئی احمدآباد بنگلور و دهلی نو در حالی که در روز 3 بیش از 2000 رشته اتباع هند از خاورمیانه و اروپا و جنوب شرق آسیا و آمریکا را به بازگشت به کشور است. به عنوان بخشی از این طرح در روز 4 اتحادیه حمل و نقل هوایی عمران وزارت در همکاری با وزارت امور خارجه بیشتر خواهد شد بازگرداندن 1,850 رشته اتباع از هشت کشور مختلف از جمله آمریکا و انگلستان و امارات متحده عربی از دولت گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>