هند به نظر می رسد به خوبی تنظیم برای به دست گرفتن فرصت های بزرگ در راه اندازی مجدد

دولت در حال حاضر برداشته شدن برخی از محدودیت ها برای فعالیت های اقتصادی در مناطق سبز—مناطق که در آن coronavirus موارد نه ظاهر گذشته 21 روز—و در حال آماده سازی برای یک صحنه به پایان جهان بزرگترین مستند.

کارشناسان بهداشت و درمان ادعا می کنند بسیاری از سرخپوستان شانس عادلانه از دوره نقاهت به عنوان کشور بزرگ با جمعیت جوان که ایستاده شانس بهتری برای مبارزه با این بیماری است. هند جمعیت سالمندان فقط 8.5 درصد بسیار پایین تر از 25 درصد در کشور است که در حال تحمل فشار از covid-19.

“هند جوان جمعیت یک علامت مثبت است که ایجاد ایمنی طبیعی به covid-19 و بازیابی گفت:” دکتر Jugal Kishore استاد و رئیس گروه جامعه پزشکی Safdarjung بیمارستان. “جهانی میزان مرگ و میر در حدود 7% است. هند مرگ و مير در حدود 3 درصد و در حدود 86 درصد از مرگ و میر افراد مبتلا co-عوارض. نگه داشتن سالمندان و شرکت مرضی در خانه,” او گفت:.

افراد مسن و کسانی که با شرکت morbidities مانند دیابت و فشار خون و قلب و بیماری های کلیوی آسیب پذیر هستند, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

در 28 درصد و هند بهبود نرخ نیز در مقایسه با متوسط جهانی از 27 درصد است. حدود 85 درصد از مرگ و میر گزارش شده از ماهاراشترا, دهلی نو, مادها پرادش و راجستان با توجه به آخرین اطلاعات دولت. دقیق مراحل به تصویب رسید و توسط هند برای محدود کردن گسترش ویروس باید به شدت ضربه به اقتصاد و ارائه میلیون ها نفر از مردم از بیکاری.

اما آنچه که بسیار دلگرم کننده است که 319 هند 736 مناطق در حال حاضر covid-رایگان به مدت 21 روز. که خبر خوبی است. خبر بد این است که موارد در نقاط در حال تورم و بسیاری از نقاط عمده مناطق صنعتی مانند برخی از کسانی که در دهلی نو و بمبئی.

پس این مستند آغاز شده 25 مارس, تقریبا تمام فعالیت های اقتصادی آمده بود متوقف شد. پردازش مواد غذایی, واحد سازندگان دارو و تجهیزات پزشکی تولید کنندگان باقی مانده اند باز به عنوان آنها در نظر گرفته خدمات ضروری است.

دولت در روز جمعه تمدید ملی مستند توسط دو هفته بیشتر از 4 مارس

در حالی که کاهش محدودیت در مکان های که در آن وجود ندارد یا محدود بروز عفونت کروناویروس. صرف نظر از مناطق برخی از فعالیت هایی مانند مسافرت هوایی و سفر راه آهن—با چند استثنا—ادامه خواهد داد به باقی می ماند در خارج از مرزهای برای جلوگیری از عود.

“زمان آن رسیده است که به راه اندازی مجدد موتور اقتصادی کشور با توجه به زمان covid-19 وضعیت” گفت: Arup میترا, استاد اقتصاد در موسسه رشد اقتصادی دانشگاه دهلی. سلامت اقتصاددانان استدلال کرد که این کشور به فکر ایجاد فرصت برای کسانی که آواره از کار خود را در مناطق که در حالت عادی ممکن است بازگشت بسیار سریع است.

“بین دولت و بین منطقه جنبش از مردان و مواد نیز باید اجازه داده شود حتی اگر وجود دارد مناطق قرمز گفت: Dr Sakhtivel Selvaraj مدیر سلامت اقتصاد تامین مالی و سیاست در بهداشت عمومی بنیاد هند یک مشارکت عمومی-خصوصی. “مداخله باید خو را بر اساس ظهور شواهد است.”

سلامت اقتصاددانان نیز استدلال کرد که این کشور به فکر ایجاد فرصت برای کسانی که آواره از کار خود را در مناطق که در حالت عادی ممکن است بازگشت بسیار سریع است.

“این covid -19 بحران می تواند یک فرصت برای فکر کردن در مورد طراحی روستایی بخش غیرکشاورزی در یک شیوه ای سازنده که می تواند کمک به فعالیت های تولیدی و امرار معاش ایجاد. به عنوان ما رایگان این مناطق به تدریج از مستند ما باید منعکس کننده در مسیر است که می تواند به شهری غیر رسمی اقتصاد سالم تر و سازنده” saidMitra.

کنفدراسیون صنایع هند (CII) گفت که بخش های که در آن کار از خانه دشوار است و آن ارائه توده اشتغال می تواند دوباره راه اندازی اولین. صنعت بدن به نام برای مشارکت اقتصادی از مناطق در نظر گرفته شود در حالی که طبقه بندی مستند مناطق. مناطق با فعالیت های اقتصادی باید از سر تمام صنعتی و عملیات کسب و کار از جمله در مهار مناطق با بالاترین پروتکل های ایمنی گفت: CII در گزارش خود یک استراتژی توجه داشته باشید در مورد از سرگیری فعالیت های اقتصادی در مناطق صنعتی’ ارائه به دولت است. ارسال به شرح زیر اطلاع رسانی صادر شده در 1 ممکن است توسط دولت در درجه خروج از Covid-19 مربوط به مستند.

“مرحله سوم از مستند مستلزم یک استراتژی متمرکز برای به حداقل رساندن انقباض اقتصادی با توجه به Covid-19 بدون به خطر انداختن در تلاش برای کنترل سرایت. اولویت ولسوالی سنگین با حضور در فعالیت های اقتصادی و صنعتی با ادامه عملیات همراه با دقیقترین اقدامات احتیاطی می تواند کمک به شرکت برای باقی می ماند از نظر مالی پایدار در حالی که جلوگیری از ضرر و زیان کار” گفت: Chandrajit نوری مدیر کل CII.

CII گفت که بالای منطقه باید شناسایی شود و بر اساس متغیرهای مانند سهم خود را به تولید ناخالص داخلی کشور و یا حضور شهرکهای صنعتی و خوشه یا ثبت نام شرکت در یک منطقه.

به جای عمل در حال حاضر طبقه بندی کل منطقه به عنوان یک منطقه CII پیشنهاد کرده است که نیاز به طبقه بندی مناطق به عنوان مهار نارنجی و سبز در یک منطقه صنعتی. فعالیت های اقتصادی در درجات مختلفی از آرامش باید اجازه داده شود تا در تمام مناطق از این منطقه اما ایمنی و بهداشت پروتکل متفاوت خواهد بود از منطقه به منطقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>