دهلی نو:
از خروج بسته های مواد غذایی و سایر ملزومات در درب خانه دوستان و همسایگان برای القای حس ترس به اندازه کافی قوی به مردم را پایان زندگی خود covid-19 به ارمغان آورده است میزبان از احساسات مردم به عنوان دولت تعطیل محل کار و اجرا اجتماعی فاصله.

با توجه به شورای روابط فرهنگی یک بخش از وزارت خارجه احساسات را به راه انداخته خلاقیت در افراد دارای سنین و پس از آن پیشنهاد کرده است که هنر را به عنوان راهی برای مهار این احساسات در زمان آشفته از covid-19.

“هند در شورای روابط فرهنگی (ICCR) با تمرکز بر روی ساخت لینک های فرهنگی با کشورهای جهان و اتصال مردم به مردم از طریق فرهنگی و آموزشی مبادلات خواستار سرخپوستان و شهروندان جهان برای بیان این احساسات را از طریق یک مسابقه با عنوان “ایران در برابر تاج بیان از طریق هنر” یک بیانیه از وزارت گفت.

“ICCR معتقد است که هنر به ما می دهد امید, هدف و تمایل به دیدن فراتر از مشکلات از این زمان دشوار است. این رقابت تلاش برای توسعه همبستگی در میان مردم و به گرد هم آوردن عبارات مشابه احساسات با تجربه بودن در همه کشورها است. در طول قرن ها بشریت نشان داده است انعطاف پذیری زیادی در غلبه بر نگران کننده بار و ما می خواهم برای ضبط این لحظه رکورد این دوره از طریق خالص عبارت از هنر است. دست هنرمند انجماد زمان و ابدیت قطاری از جوهر از احساسات جامعه در آن لحظه” بیانیه ای گفت:.

“این ما (هند) قرن ها’, پیر باور است که بحران ما به ارمغان می آورد نزدیک تر و مشکلات مانند covid-19 می توان مبارزه اگر جهان متحد می آید هم گفت:” Dinesh Patnaik مدیر کل در ICCR. بحران مواقع منجر به خلاقیت با بهترین راه برای گرفتن این که هنر او اضافه شده است.

هنر رقابت به روی همه باز است و هنرمندان حرفه ای از هند و در سراسر جهان در همه رده های سنی. این رویداد را تشویق ارسالی از عبارات “احساسات و ایده ها و افکار ابتکاری در covid-19 اجتماعی فاصله قرنطینه و مبارزه با این ویروس از طریق نقاشی یا هنر دیجیتال” در بیانیه ای گفت:. نقاشی می تواند یا بر روی بوم یا کاغذ استفاده از روغن و یا آب رنگ مداد یا مداد رنگی. تحت دیجیتال و هنر و کسانی که می توانند گرافیک پوستر و نقاشی.

رقابت باز است تا 1 مارس زیر که سطح بالایی داوران را انتخاب کنید بهترین آثار خواهد شد که در پیشرو گالری در هند و خارج از کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im