هند و افغانستان ایستاده با هم در برابر coronavirus: مودی

دهلی نو:
نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه گفت که هند و افغانستان مشترک یک دوستی خاص با هر دو کشور ایستاده با هم در برابر تروریسم است. دو همسایه نیز ایستاده با هم در مبارزه با رمان coronavirus مودی گفت: در توییتر ارسال.

وی در پاسخ به یک پیام پست شده توسط رئیس جمهور اشرف غنی.

“با تشکر از شما دوست من نخست وزیر @narendramodi و با تشکر از شما هند برای ارائه 500K قرص هیدروکسی کلروکین, 100K قرص پاراستامول و 75,000 تن گندم است که اولین محموله آن (5,000) برسد AFG در یک روز یا بیشتر برای مردم افغانستان” غنی گفت.

افغانستان یکی از 55 کشور است که دهلی نو فرستاده است hydoxychloroquine (HCQ) قرص دیده می شود به عنوان یک داروی ایدز در درمان covid-19 بيمار. دهلی نو همچنین به طور جداگانه با ارسال محموله گندم به افغانستان از طریق بندر چابهار در ایران.

همچنین ضمن تشکر از هند برای ارسال HCQ شد رئیس جمهور قزاقستان Qasym-Jomart Toqayev.

“صمیمانه تشکر می کنم دولت هند و شخصا نخست وزیر @NarendraModi برای اهدای تجهیزات پزشکی به قزاقستان شامل coronavirus. این علامت بالا از دوستی & همبستگی ساخته شده است حتی در زمانی که هند ممنوع صادرات مواد مخدر به خارج از کشور” Toqayev گفت: در توییتر ارسال.

“با تشکر از شما رئیس جمهور Tokayev @TokayevKZ برای خود کلمات گرم. هند و قزاقستان در حال شرکای استراتژیک و همکاری و تظاهرات همبستگی در طول این زمان به چالش کشیدن بیشتر تقویت پیوند دوستی بین دو کشور” مودی گفت: در پاسخ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>