تعداد موارد تازه شده است شاهد یک کاهش در دو روز گذشته پس از به شدت رو به افزایش به دلیل Tablighi Jamaat رویداد برگزار شد در اواسط ماه مارس در Nizamuddin در سرمایه های ملی. این رویداد مذهبی سبب شده است که تا حد زیادی برای دو برابر شدن covid-19 نفر در هند, اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز یکشنبه گفت:.

ماهاراشترا, دهلی نو, تامیل نادو و کرالا در ادامه به گزارش حداکثر تعداد موارد است. به عنوان بسیاری از 113 نفر تست مثبت در ماهاراشترا در نظر گرفتن مجموع در دولت به 748 توجه دولت به بخش بهداشت و درمان.

به عنوان بسیاری از 58 تازه موارد گزارش شده در دهلی نو روز یکشنبه در نظر گرفتن سرمایه های ملی را در مجموع به 503. تامیل نادو ثبت 74 جدید, موارد مصرف دولت را در شمارش به 485.

کرالا تایید هشت تازه covid-19 مورد در طول روز مصرف چوب خط حساب کردن در دولت به 314. از این 256 هستند, بیماران, در حالی که 56 بهبود یافته اند از جمله شش که بهبود در روز یکشنبه. این رقم شامل دو مرگ و میر. پنج تا از موارد تازه آمد از کالیکوت منطقه در حالی که هر یک از Kasaragod, Pathanamthitta و Kannur مناطق گفت: K. K. Shailaja دولت وزیر بهداشت.

هفت نفر تست مثبت برای covid-19 در کارناتاکا گرفتن دولت در مجموع تعداد 151 وزارت بهداشت گفت. در آندرا پرادش 62 نفر تست مثبت در طول روز مصرف کل در کشور به 252. Nellore منطقه دارای بالاترین تعداد موارد در 34.

این مرکز در روز یکشنبه مشخص شد که عفونت گسترش عمدتا از طریق قطرات منتشر شده توسط عطسه و یک covid-19 بیمار نفس.

“Coronavirus عفونت نیست هوابرد اما یک عفونت قطره. آن را به حال شده است یک عفونت هوا هر فرد در یک خانواده از فرد آلوده را گرفتار این ویروس به دلیل همه آنها خواهد بود تنفس هوا آلوده توسط اعضای خانواده. این امر همچنین می توانند به بیماران در بیمارستان” گفت: رامان R. Gangakhedkar رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری شورای تحقیقات پزشکی هند.

“ما باید با شواهد در علم است. در جهان وجود دارد که حدود یک میلیون از covid-19 موارد وجود ندارد اما شواهد از جمله” او گفت:. دولت گفته است که وجود دارد کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و N95 ماسک. تولید کنندگان داخلی را آغاز کرده اند تولید PPE و ماسک و دولت نیز آغاز شده تهیه آنها از کشورهایی که آنها در دسترس هستند.

“ما باید این بحث را با همه سلامت, دبیر, رئیس, دبیر و منطقه دادستانی به این موضوع مهم. ما باید به آنها توضیح داد که PPEs با ما در دسترس بوده است بلافاصله اعزام به کشورهای در مورد بار اساس” گفت: Lav Agarwal مشترک در اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

“ما در حال ساخت سهمیه بر اساس تعداد موارد گزارش شده در ایالات متحده. ما نیز parallelly تلاش کنید که چگونه تهیه می شود افزایش یافته است. آن شروع به کاهش است. در هفته های آینده ما باید قادر به مدیریت این بهتر,” او گفت:.

Graphic: Paras Jain/Mint
گرافیک: Paras جین/نعناع

در ضمن Punya Salila Srivastava, مشترک, وزیر, وزارت, امور خانه گفت: “در حدود 12.5 لاخ مردم هستند که در پناه 27,661 امداد اردوگاه در حالی که 19,460 مواد غذایی اردوگاه در حال ارائه مواد غذایی به حدود 75 لاخ مردم است. همچنین 13.6 لاخ کارگران داده می شود مواد غذایی و سرپناه توسط کارفرمایان می باشد.”

تازه دستورالعمل مجوز تولید و جنبش از اقلام ضروری و مواد اولیه. “ما دستورالعمل های دقیق در 3 مارس اجازه می دهد بین جنبش از کارکنان در این بخش نیز گفت:” Srivastava.

به حل و فصل مسائل از بخش داروسازی در برخی از جیب اتحادیه دبیر خانه در روز یکشنبه خواسته رئیس وزرای امور متحده نگران به تهیه دستورالعمل های عملیاتی استاندارد مناسب با پروتکل های اجتماعی و فاصله اطمینان حاصل شود ایالتی جنبش از کارکنان.

کابینه وزیر Rajeev Guaba در یکشنبه تعامل با رئیس دبیر و سلامت وزرای امور متحده/UTs از طریق ویدئو کنفرانس و از آنها خواست به covid-19 برنامه مدیریت بحران.

Leroy لئو Nidheesh M K, شاران Poovanna Yunus Lasania, Kalpana Pathak کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de