“ما اقدام به عنوان یک پیوند بین مناطق که در آن مواد غذایی و یا دیگر ملزومات مورد نیاز هستند و مردم با منابع و تمایل به تهیه کردن به نیازهای خود گفت:” افسر پلیس است. این covid-19 همه گیر شده است و در عین حال یکی دیگر از فرصت برای زنان و مردان در لباس مانند Arya, برای کمک به گرسنگان و نیازمندان است.

رییس پارک دارای یک معنی خاص برای آریا و افسران که “به تصویب رسید” تمام 250 خانواده ها وجود دارد برای کل مدت 21 روز مستند به پرستار و مراقبت از آنها را با خود به معنی.

“ما اقدام به در رفتن در بسیاری از مکان ها. اما در مجلس پارک من افسران در منطقه و من توافق کرده اند که به مراقبت از نیازهای حدود 250 خانواده در طول مستند دوره” Arya گفت. “ما در حال تهیه آنها با جیره خشک و بر اساس نیازهای خود ما را حفظ خواهد کرد افزایش منابع است.”

رییس پارک—یکی از بسیاری از منابع کمیاب زاغه خوشه در سرمایه های ملی—انتخاب شد, Arya گفت: “به دلیل وجود زنان و کودکان و افراد مسن و روزانه دستمزد حقوق بگیران برخی از آنها به فروش می رسد و سبزیجات و برخی از آنها کارگران و آنها نیاز به کمک آنها می تواند”.

وجود دارد یک بخش بزرگی از جمعیت به ویژه روزانه شرط که ضربه سخت شده توسط 21-day مستند و منابع امرار معاش گرفته شده اند دور Arya گفت.

“ما در حفظ و گرفتن اطلاعات از محله های مختلف در این مورد و درخواست از بسیاری از جامعه مدنی همکاران یا افرادی که در حال کمک به ما در کار امداد رسانی و یا برای ما به عنوان یک کانال بین کسانی که نیاز دارند و کسانی که می خواهند به ارائه” او گفت:.

به عنوان هند جنگ ترس از همه گیر در طول مستند و زنجیره تامین شبکه باقی می ماند به شدت مختل Arya گفت: احساسات در میان ساکنان دهلی زاغه خوشه در حال به چالش کشیدن برای تیم و پرسنل پلیس در سراسر شهر.

“همه می ترسم. هر زمان که ما در حال تلاش برای به اجرا درآوردن این مستند و یا منع رفت و آمد ما در حال رفتن با این رویکرد که همه یک کمی وحشت زده و عصبی” او گفت:.

“پس در ابتدا ما به آنها بگویید که آن را به نفع خود و به نفع خود, خانواده, دلیل اگر یک حرکت کردن آنها در معرض خطر آلوده شدن و تبدیل شدن به یک حامل است. و سوم آن است که به نفع ملت است. آن را در مورد یک فرد و همه ما باید برای کمک در هر راه ما می توانیم کمک,” او گفت:.

در حالی که امثال آریا و تیم او به شدت در تلاش برای آرام کردن ساکنان زاغه وجود دارد که هیچ کس به آدرس نگرانی کارگران در خط مقدم مبارزه با رمان coronavirus.

اما Arya تزلزل ناپذیر است.

“تا آنجا که ترس نگران است ما نمی هر گونه ترس” او گفت:. “زمانی که من را انتخاب خاكي من قول داد به ایستادن برای کشور در هر زمان و قول داد به جای این کشور قبل از خودم. این بار زمانی که ما را به رعایت آنچه که ما عهد کرده بود ، اگر ما را نمی, پس از آن چه کسی خواهد شد؟”

“من دو بچه های کوچک. من فکر نمی کنم آنها می ترسند یا نه. آنها احتمالا نمی درک وضعیت. آنها بسیار جوان هستند. اما آنها متوجه است که در حالی که هر کس دیگری در خانه پدر و مادر ما باید به بیرون بروید. آنها از ما بخواهید—اگر همه است چرا که نه شما ؟ ما فقط می گویند که چون ما پلیس و این کار ما را به اطمینان حاصل شود که هیچ آسیبی انجام می شود به افراد و یا اموال خود را در این مبارزه است.”

و آریا دارای یک پیام ساده برای همه است. “شهروندان می توانند با پیروی از این مستند و کسانی که به ارائه خدمات ضروری مانند پزشکی برادری پرسنل پرستاری و دیگران مانند شیر فروشندگان و فروشنده انجام می دهند خود را کمی که دارد خارج وجود دارد,” او گفت:. “بنابراین شهروندان نیاز به انجام کمی خود را با بیرون آمدن.”

در حالی که آریا و تیم او تلاش کرده اند تا حدودی allayed ترس از این دهکده کوچک به پرسنل پلیس نیز در حال اجرا برنامه های آگاهی دهی.

“در محله های فقیرنشین وجود دارد یک مشکل عملی که در یک خانه است که یک اتاق وجود دارد شش تا هفت افرادی که نشسته اند با هم. هیچ فضای داخل. بنابراین مردم به طور طبیعی آمده خارج” Arya گفت.

او افزود که حتی اگر که می رود در برابر ایده پشت این مستند تیم پلیس در سراسر شهر شده اند مشاوره افراد مختلف از زاغه خوشه به باقی می ماند در داخل خانه برای جلوگیری از یک جامعه شیوع مرگبار coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im