در بازگشت از مصدومیت ویکتور Oladipo نمرات نه امتیاز در پیسرز’ برنده

ویکتور Oladipo تنها 3-اشاره گر گره خورده با نمره 10 ثانیه در سمت چپ در مقررات و مالکوم Brogdon به ثمر رساند هفت از 15 امتیاز در وقت اضافه, کمک به پیسرز میزبان رالی برای 115-106 پیروزی شیکاگو در شب چهارشنبه.

Oladipo بود نه امتیاز در اولین بازی برگشت پس از درد و رنج پایان فصل مصدومیت زانو در ژانویه گذشته است. T. J. Warren تا به حال 25 امتیاز به رهبری پیسرز.

چندلر هاچینسون تا به حال 21 امتیاز برای شیکاگو است.

Oladipo بود 2-برای-8 میشه و از 1-7 در 3s در دقیقه 21.

“ما می خواستیم به آن را انجام دهد برای او” Brogdon گفت: Oladipo, an All-Star قبلی دو فصل است. “ما می دانستیم که چقدر انرژی بود و در ساختمان امشب. وجود دارد در حال رفتن به ضربه اما ما در حال رفتن به قادر به دریافت از طریق آنها.”

شبکه 125, پیستونز 115: اسپنسر Dinwiddie به ثمر رساند 28 امتیاز و Kyrie Irving 20 به ثمر رساند در بازگشت خود را به صف برای میزبان بروکلین. ایروینگ از دست رفته روز یکشنبه بازی او به عنوان سوگواری اچ کوبه برایانت سابق گارد لیکرز که جان خود را در سقوط یک هلیکوپتر در روز یکشنبه ، “من حتی نمی تواند آمد تا با که مایل به بازی است که بازی” ایروینگ گفت. “این خیلی دلخراش و آن را هنوز هم است.”

دنباله تریل 125 موشک 112: Damian Lillard تا به حال 36 امتیاز و 11 پاس گل و 10 پرتاب ریباند برای اولین بار خود را حرفه ای سه گانه-دو برای میزبان پورتلند. راسل وستبروک led هوستون با 39 امتیاز و جیمز هاردن در بازگشت از دو بازی آسیب شرایطی به نمره 18.

گریزلیز 127, نیکز 106: Dillon بروکس گل 27 امتیاز و جعفر Morant تا به حال 18 امتیاز و 10 پاس گل به عنوان بازدید از ممفیس برنده چهارم آن در یک ردیف. طبع برابر با 48 ثانیه به سمت چپ زمانی که نیویورک گارد Elfrid Payton زدم ممفیس ” Jae Crowder به سطر اول پس از Crowder اقدام 3-اشاره گر پس از سرقت از یک سیار ورودی عبور توسط جولیوس Randle. Crowder و نیویورک مارکوس موریس Sr. بودند خارج برای تحریک ،

اسپرز 127 جاز 120: DeMar DeRozan به ثمر رساند 38 امتیاز به عنوان میزبان سن آنتونیو جامعی سه بازی از دست دادن خط. داناون میچل به حال 31 امتیاز برای ایالت یوتا است.

تندر 120 پادشاهان 100: دنیس شرودر به حال 24 امتیاز و نه کمک و Luguentz Dort اضافه شده 23 امتیاز برای بازدید از شهر اوکلاهما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>