این مرکز دارای هیزم قوانین از محل در جامو و کشمیر منطقه, باز, راه های اشتغال به غیر کشمیری به عنوان به خوبی. این حرکت تقریبا هشت ماه پس از لغو ماده 370 بود که به دنبال تقسیم و سپس دولت را به دو سرزمین های اتحادیه.

مرکز عملیات در این منطقه می آیند در برابر پس زمینه از پیشرفت در روند سیاسی در این دره است. آزادی رئیس سابق وزیران و عمر فاروق عبدالله مدلول کاهش تنش سیاسی در منطقه و مرکز انتقال به برجسته اقامتگاه قوانین علائم قابل توجهی اداری تغییر دهید.

دولت مرکزی تصریح قوانین اشتغال در منطقه هر چند از آن است که هنوز به رسم یک نقشه راه برای آینده خود سرمایه گذاری و زیرساخت های فرایند ساخت در جامو و کشمیر.

مساکن شده اند در حال حاضر تعریف شده است به عنوان “کسانی که اقامت برای مدت 15 سال در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر و یا مطالعه برای یک دوره هفت سال و به نظر می رسد در کلاس 10/12 آزمون در موسسات آموزشی واقع در قلمرو اتحادیه”.

استخدام افراد در جامو و کشمیر بود که قبلا تعریف شده در ماده 35A. خود را دور انداختن باعث شده است تا این مرکز بلافاصله پس از به عمل آوردن شرایط جدید واجد شرایط برای شغل برای مردم منطقه. سفارش جامو و کشمیر ساماندهی (اقتباس از قوانین دولتی) به منظور 2020 صادر شده در اواخر شنبه شب توسط اتحادیه وزارت خانه می آید را به زور با اثر فوری.

مرکز تعریف از یک اقامتگاه نشانه خروج کامل در هنجار بود که زودتر برگزار شد در سابق وزارت امور خارجه قبلا تحت 370 مقاله و مقاله 35A. قبل از abrogation از ماده 370 و 35A و آن انشعاب به دو اتحادیه سرزمین های آن جامو و کشمیر در مجلس است که تا به حال حق به تعریف “مقیم” از دولت است.

با توجه به قانون جدید در مساکن “کودکان از آن مقامات دولت مرکزی هند تمام خدمات افسران و مقامات بخش عمومی انجام و بدن مستقل از دولت مرکزی بخش دولتی و بانک ها و مقامات قانونی نهادهای مقامات مرکزی دانشگاه و به رسمیت شناخته موسسات تحقیقاتی از دولت مرکزی که خدمت کرده اند در جامو و کشمیر برای کل دوره از ده سال” واجد شرایط برای نگهداری و درخواست برای شغل در قلمرو اتحادیه.

هر کسی که زندگی در منطقه 15 سال مورد مطالعه در منطقه هفت سال است و به نظر می رسد در هر دو کلاس 10 یا کلاس 12 امتحانات خواهد بود واجد شرایط برای اقامتگاه گواهی هموار کردن راه برای مردم برای درخواست gazetted و غیر-فهرست مشاغل دولتی.

کارشناسان با این حال گفت که پس از دو سال خواهد بود بسیار مهم در تعریف چگونگی پیشرفت منطقه ارسال انداختن آن وضعیت خاص است.

“این دو سال ثابت خواهد کرد بسیار مهم دوره گذار برای کشمیر از یک کشور به کشور در حال حاضر در حال کامل در قلمرو اتحادیه. تا آنجا که آینده از سازماندهی مجدد نگران است آن را حداقل دو سال برای گرد و غبار به حل و فصل به دلیل یک بخش است و نه فقط جغرافیایی بخش از دولت است. قوانین باید تغییر اصلاحات باید بر این اساس دولت باید به بازسازی و حکومت نیاز به نگهداری در میان چیزهای دیگر گفت:” نثار علی سابق عضو سابق جامو و کشمیر کمیسیون امور مالی.

سابق دولت ساخته شده راه را برای دو سرزمین های اتحادیه (UTs) لاداخ و جامو و کشمیر با Radha ماتور و G. C. Murmu به عنوان اولین ستوان-فرمانداران به ترتيب از اتحادیه سرزمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im