در 23 ساله حرفه ای R Jayaram یک وزیر با مدیریت کل بخش دولت کرالا در تریواندروم است که کار از خانه (WFH) برای اولین بار. او تنها نیست. کارکنان در زمینه های مختلف در حال تجربه آنچه در آن مانند این است که برای به اشتراک گذاشتن خانه خود را با فضای کاری.

تا به حال WFH در نظر گرفته شد یک امتیاز بود که فقط به یک چند در این بخش و یک تعداد انگشت شماری از دیگران که کار به آنها اجازه داد که ‘لوکس’ انتخاب به کار از خانه. اما از آنجا که مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مردم در شهر را آغاز کرده اند که در مقایسه یادداشت ها در مورد WFH. نظرات به تقسیم حتی به عنوان یک کار جدید فرهنگ است که شکل گرفته است.

WFH بخشش

در حالی که یک همکار می نویسد: یک آیه در ستایش از “دفتر بهشت” وجود دارد صحبت کردن از مزایای WFH. “در واقع بسیاری از آنها زیر پست در رسانه های اجتماعی که از راهنمایی در مورد چگونه به طور موثر به کار از خانه می گوید:” Nipun Varma دریایی تحویل مدیر با یک MNC در قرنی.

اگر چه برخی از آنها اذعان دارند که آنها را از دست ندهید قهوه شکسته شایعات بی اساس و گفتگوی بورسی بسیاری از کسانی که پدر و مادر به خصوص کسانی که با مدرسه رفتن کودکان یا نوزادان خوشحال هستند با مزایای. پس تمام مدارس و مهد و کودکستان و مهد کودک ها باید بسته WFH آمده است به عنوان یک مزیت برای تحت فشار پدر و مادر است.

“من پنج سال اغلب می زند در درب من از او می داند که من در اطراف و حتی میدارد برخی از تماس هستم. اگر در نزدیکی گوشی من! اما من قادر به صرفه جویی در زمان رانندگی از خانه من در Vattiyoorkavu به قرنی, 18 متر دور” می گوید Neethu Rajagopal یک تحلیلگر سیستم با یک MNC.

برای معلمان مانند Remya کریشنا یک CUEMATH معلم آن همه چیز در مورد تطبیق با یک سیستم جدید به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان خود را از دست نداد در درس های خود را. “دانش آموزان من هیجان زده در مورد انجام کتابهای دیجیتال بر روی لپ تاپ یا دسکتاپ. آنها در پایان این تکالیف را سریعتر از قبل و من قادر به ارائه زمان واقعی بازخورد به عنوان به خوبی. ما دو کلاس از یک ساعت مدت هر هفته و آن این است که بچه ها جوان تر که نگاه به جلو برای این کار از کسانی که در کلاس های بالاتر,” او می گوید.

چه 46 ساله Jayaram مورد آن فکر می کنم? “من مسئولیت رسیدگی به یک بخش که در آن من باید به منظور بررسی اسناد و مدارک قبل از آماده شدن گزارش نهایی. این طول می کشد حداقل یک ساعت در موارد خاص. آن را دشوار می شود برای تمرکز هنگامی که شما در دفتر به دلیل جریان ofvisitors جلسات و یا در فضای باز کار می کنند در حالی که وجود دارد هیچ کس مزاحم من در خانه” saysJayaram.

WFH? یک فن

یک دولت مرکزی کارمند در یک R&D در سازمان احساس می کند که جلسات مجازی و کلاسهای آنلاین برای دانشجویان مهندسی هستند که همان چهره به چهره تعاملات و از دفتر کار.

متخصصین و اهل فن پریا Sankar که مشغول به کار از خانه در ایالات متحده اشاره می کند که همه چیز می تواند استرس زا به عنوان تیم کار نمی کند در همان محل. “کار مربوط به تعاملات و بحث اتفاق می افتد بیش از تلفن یا چت و آن وقت گیر است. پیدا کنم که من تا پایان در نظر گرفتن زمان بیشتر به پایان کار من,” او می گوید.

کارشناسان صحبت می کنند

کارآفرین Minu مریم Mathew شده است کار از خانه تا کنون از او ترک کار خود را در صنعت خرده فروشی پنج سال پیش. او به یک اشاره گر چند در مورد چگونه به این ترتیب کار می کنند.

* حفظ یک روال صبح.

* لباس مانند شما می خواهم به کار می شود و قابل ارائه در تماس های ویدئویی خود را.

* دریافت کار نقطه در صفحه اصلی و آیا جمع شدن روی تخت یا روی نیمکت.

* صحبت با خانواده خود را در مورد زمان کار و زمان استراحت. استراحت و ورزش است.

* * * * ماندن هیدراته و هوا بیرون اتاق و ویندوز به احساس تازه است.

* سازگاری با همکاران در تماس های تصویری به ماندن متصل شده و آگاهانه.

* پس شما صرفه جویی در وقت شما می خواهم در غیر این صورت صرف رفت و آمد به محل کار استفاده که با ثبت نام آنلاین در دوره ها و کارگاه های آموزشی و یا شرکت در سرگرمی/پروژه هنر.

Ayyappan Nair, دانشمند با یک شرکت در ایالات متحده شروع به کار از خانه نزدیک به چهار سال پیش است. “من هرگز از خانه کار می کرد قبل از آن و از آن سخت بود برای من برای تنظیم در آغاز راه است. اما این زندگی من را تغییر داد. در مورد من, من آزاد هستم در طول روز و زمانی که من درگیر خودم در سرگرمی ها و فعالیت های در فضای باز. قبل از این مستند اعلام شد, من استفاده می شود به دوچرخه سواری بروید. من تماس بین 6 ساعت و 4 هستم و آنها تصادفی نیست calls اما کسانی که برنامه ریزی شده یک هفته در پیش است.

* مهم ترین نکته برای هر کسی که کار از خانه است که یکی به طور منظم هر دو در کار خود و شیوه زندگی است.

* سازمان دیده بان برای حواس او را پرت هنگامی که شما با خانواده است.

* اجتناب از وسوسه برای میان وعده و یا تماشای تلویزیون.

* تعامل بیشتری را با خانواده و جامعه در اوقات فراغت خود را. به دنبال شور و شوق خود را و یا سرگرمی ،

* از آنجا که شما نمی رفت و آمد به دفتر با استفاده از آن زمان به ورزش است. که زندگی را بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im