در بیهار آشا کارگران مجبور به صفحه نمایش مهاجران بدون ماسک

مظفرپور:
بازگشت از توده های کارگران مهاجر پرتاب کرده است هزاران نفر از زنان جامعه سلامت کارگران را به خط مقدم از coronavirus مراقبت در روستایی Bihar, کار بدون هیچ گونه محافظ دنده.

به اصطلاح معتبر سلامت اجتماعی فعالان و یا ASHAs در حال هدایت به بازدید از خانه برای غربالگری و مدرس خانواده در مورد مزایای اجتماعی فاصله.

“ما دریافت نمی ماسک, دستکش, یا, دست عفونی” گفت: Manjula Devi یک آشا کارگر از مظفرپور منطقه بدنام به صورت فصلی و میر کودکان دچار سوء تغذیه ناشی از آنسفالیت.

“بدون هر گونه حمل و نقل عمومی ما در حال راه رفتن در سراسر روستاها پیگیری مردم و توجه خود را به جزئیات. این یک شدید در این گرما.”

و آن را فقط به فشار فیزیکی و خطرات بهداشتی که نگرانی آنها است. “گاهی اوقات خانواده ها وحشت هنگامی که ما از آنها بخواهید در مورد علائم است که می تواند منجر به انزوا” گفت: Geeta Devi. ترس روستاییان که اغلب برابر قرنطینه با زندان های, در برابر رفتار گستاخانه با سلامت کارگران است.

با توجه به شاشی Yadav, رئيس جمهور از آشا Karyakarta Sangh بیهار حداقل دو سلامت کارگران در طول درگذشت مستند.

Shail Kumari کشته در یک تصادف در جاده در حالی که در راه خود را به یک جامعه مرکز بهداشت. و 60 سال Manju Devi از شرق Champaran سقوط کرد و درگذشت در حالی که بررسی روستاها در پا.

این 93,000-قوی آشا نیروی کار در بیهار به ارمغان می آورد امکانات بهداشت عمومی به آستان خانواده های روستایی. “در حال حاضر ما با استفاده از البسه و gamchhas به پوشش ما دهان و بینی گفت: Geeta Devi از سیتمرهی منطقه.

وزارت بهداشت دستور داده است تا مهاجران قرنطینه در مدارس دولتی. در دربنگا منطقه سه کارگران اخراج زمانی که آنها حاضر به طبخ برای قرنطینه مرکز.

“برخی از ما تا به حال مشکلات بهداشتی و نمی خواهید به کار بدون ماسک و دستکش” گفت: Ram کومار Paswan یکی از اخراج کارگران است.

ASHAs صورت مشابه مخمصه—کار در underpaid مشاغل بدون محافظ دنده که آنها از ترس آنها ممکن است به coronavirus.

Saurav کومار است که یک روزنامه نگار مستقل از مظفرپور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>