در Baring PE حرکت به delist Hexaware وجود سابقه موفق خروجی

بمبئی: Baring خصوصی سهام آسیا, شرکت سهام خصوصی که دارای نرم افزار خدمات Hexaware فن آوری های با مسئولیت محدود شده است به دنبال خروج از شرکت برای سال های بسیاری است اما هر بار این شرکت سهام خصوصی سعی در افزایش قیمت سهم شده ارزیابی از شرکت بیش از حد گران قیمت برای هر ورودی خریداران اشتها.

در یکی دیگر از تلاش این شرکت مروج روز جمعه اعلام کرد قصد دارد به delist شرکت از بورس هموار کردن راه برای یک مدت طولانی در انتظار خروج. HT جهانی راه حل آن, برگزاری شرکت به صورت عریان دارای 62.4 درصد از سهام خود در Hexaware. روز جمعه آن را ارائه Rs285 هر سهام به اشتراک گذاری برای خرید سهام باقی مانده به سهام خود به 90 درصد و سپس به خصوصی. این خبر منجر به قیمت سهم افزایش 20% و آن را قفل شده است و در بالای مدار در Rs311.3 برای بقیه روز.

“Baring شاید تصمیم گرفته است به delist به عنوان آن است که همیشه آسان تر به فروش به طور کامل پروموتر-متعلق به لیست نشده شرکت. در این صورت ورودی خریدار نمی خواهد که به از طریق حرف بی ربط باز ارائه و خرید از سرمایه گذاران خرده فروشی. با توجه به این که قیمت سهام پایین هستند در حال حاضر آن را حس می کند” گفت: Shriram سوبرامانیان است که مدیر عامل در InGovern تحقیقات خدمات اداره شرکت مشاوره شرکت.

مصرف Hexaware خصوصی می تواند سهولت عریان تلاش برای خروج از این شرکت چیزی در آن تلاش شده است برای چند سال گذشته اما بدون موفقیت است.

عریان PE تا به حال به دست آورد سهام کنترل در Hexaware در سال 2013 از پروموتر Atul Nishar و پلی اتیلن شرکت General Atlantic, به دنبال خرید سهام از سهامداران که در زمان سهام خود در این شرکت به 71.25%. عریان حدود Rs2,850 کرور روپیه برای خرید.

پلی اتیلن شرکت تا به حال برای اولین بار به بررسی یک فروش آن را شرکت خدمات در سال 2016. پلی اتیلن شرکت رسیده بود را به این شرکت Capgemini و خصوصی سهام شرکت استون و Carlyle, با توجه به گزارش های اقتصادی بار.

بعد از آن در سال 2017, این شرکت به اطلاع سهامداران که عریان شد, کاوش فروش سهام این شرکت به سرمایه گذاران در خارج از هند است.

در نهایت در 2018, عریان موفق به فروش 8% سهام این شرکت از طریق بلوک معاملات در این بازار در سال 2018 که در آن به فروش می رسد برای Rs1,120 کرور. اما سهام فروخته شد در تخفیف قابل توجه از 10 درصد به قیمت بازار رایج که منجر به یک شیب تنها روز سقوط از 16.5 درصد در قیمت سهام شرکت را.

“آنها (عریان) مواجه شده اند موضوع را با نوسانات شدید در قیمت سهام هر زمان که آنها باید تلاش کرد تا در یک معامله فروش در Hexaware. ایران از سهم فروش را در گذشته رانده قیمت سهام به سطح که در آن خریداران تبدیل ناراحت کننده در بسته شدن این قرارداد گفت:” یک فرد آگاه از عریان را Hexaware برنامه.

در یک نقطه عریان نیز فکر ادغام Hexaware با آن, آخرین, آن, خدمات, خرید NIIT Technologies Ltd نعناع گزارش شده در ژانویه 2019.

عریان برنامه های شرکت آمده است در زمانی که بازار خوش بینانه در مورد شرکت چشم انداز با وجود covid-19 اختلال. این شرکت دارای 12 خرید رتبه 11 نگه رتبه و تنها پنج فروش رتبه بندی از brokerages با توجه به داده ها از بلومبرگ.

“ما میدانیم تجمع با هدف جدید قیمت Rs319 از Rs255 بر اساس 13x (از 10) CY21E EPS از 24.5 (از 25.5). بهبود عمق روابط مشتری و بهتر عملیاتی اعدام منجر به حاشیه ضرب و شتم و قوی $163 میلیون خالص جدید پیروزی در LTM اساس سزاوار بالاتر متعدد” گفت: الارا سرمایه در گزارش اخیر.

“قیمت گذاری از delisting خواهد به طور کامل بستگی دارد که چه فعلی سرمایه گذاران و مروج این باور است که ارزش ذاتی شرکت و پروموتر ممکن است در نظر خرید از سرمایه گذاران دیگر و حتی در یک قیمت بسیار بالاتر از این نشان دهنده قیمت را ارائه می دهند” گفت: سوبرامانیان.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>