در سال 1985 دو بچه صعود به بالای پل گلدن گیت و آویزان 49ers بنر

آسیب پذیرترین جان پادشاه احساس بود که unhooking از carabiners. در غیر این صورت صعود به بالای پل دروازه طلایی بود و خیلی ساده.

بله پل نوسانی شد; او و دوستش مایکل Loftus, تا به حال برنامه ریزی برای آن است اما نمیفهمد باید آن را طبیعی است. از وجود آنها جعلی از طریق مه صعودی 746 فوت به هوا کابل توسط کابل و در نهایت در بر داشت خود را در بالای نقطه عطفی یاد. سپس آنها را آویزان یک بنر که به عنوان خوانده شده “بروید 49ers” از بالای پل.

این بود که در ماه ژانویه از سال 1985. رونالد ریگان رئیس جمهور و سلامتی بود و در تلویزیون و 49ers شد بهترین تیم در فوتبال است. در سال 1984 فصل به طور منظم بیل والش-led تیم ملی رفت 15-1 و سپس اقدام به سر و صدا غول و خرس در راه خود را به یک سوپر باول اسکله. جو مونتانا بود کارفرمایی. The 49ers مورد علاقه با 3.5 امتیاز. همه چیز خوب بود.

جاروب در “49er تب” پادشاه و Loftus مجموعه ای را به انجام چیزی برای افتخار تیم مورد علاقه خود را. بین Moscone قتل و قاتل زودیاک و همه بقیه افتضاح مسائل از اواخر دهه 1970 سان فرانسیسکو بوده است, زمان تاریک است. در پی این ملال انگیز دوره صعودی موسسه آمده است: سان فرانسیسکو 49ers. در این غلام که محیط تصمیم به صعود بالای پل گلدن گیت با 49ers بنر متولد شد.

“به نظر می رسید مانند آن را فقط یک زمان مناسب برای چیزی غیر منتظره مانند تیم های ورزشی را به همه ارواح تا” شاه در مصاحبه های اخیر گفت. “مردم از تمام جنبه های زندگی (بودند) با هم آمدن برای این. وجود دارد واقعا یک تب در هوا و رسانه ها ساخته شده است یک معامله بزرگ از آن.”

در زمان شاه مشغول به کار بود در منطقه مالی به عنوان همکاران اجرایی در کنار Loftus. پادشاه و لوفتوس در نهایت تبدیل شد و شروع به رفتن به ناهار در دلقک کوچه که دیگر وجود ندارد.

یک روز فقط چند هفته قبل از سال 1985 سوپر باول پادشاه بود خوردن چیلی برگر در کنار Loftus و ساخته شده است یک تصمیم راش.

“ما باید کاری بکنیم واقعا آجیل” شاه به یاد می آورد گفت. “آیا چیزی برای نشان دادن به ما در مورد مراقبت از Niners.”

آنها به اطراف پرتاب چند ایده: یک غول کاغذ مچاله فوتبال در بزرگراه نقاشی 49ers ماشین. هیچ کدام به عنوان مواد منفجره به عنوان یک بنر در پل گلدن گیت. هر دو شاه و Loftus رو بر روی این ایده است.

وجود تعداد بی پروا عناصر این طرح است. آن را غیر قانونی بود و آنها نمی دانستند که چگونه برای صعود به اما کسانی که نبودند عامل بازدارنده. آنها انجام برخی تحقیقات در کتابخانه و هنگامی که آنها می خواهم مطالعه الگوهای ترافیک و عکس از پل, آنها رسم یک طرح که شامل ساخت خود دنده از carabiners از فروشگاه های سخت افزاری. پرچم نقاشی شده توسط یک مدرسه هنر دوست. آنها به عنوان آماده به رفتن آنها می شود.

پری شاه پس از آن-دختر کاهش یافته و لوفتوس در زمان قبل از سپیده دم صبح. آن را آرام و مه نگاه بسیار ضخیم. آنها شروع به بالا رفتن.

“هیچ چیز در مقایسه با عجله آدرنالین و حافظه است که صعود به این روز” شاه می گوید.

صعود او می گوید: بیشتر از آنها “برای bargained شود.” علاوه بر پل مذکور swaying دو مورد نیاز به رقابت با شیب از شیب و باریک کابل به عنوان آنها راه خود را به بالا. به عنوان آنها صعود گام به گام آنها در چرخش از یک سمت به سمت دیگر با تنها یک “جری-rigged, میکی موس, نوردی, مهار” به امن بدن خود را از سقوط به اقیانوس آرام است.

در گذشته آنها ساخته شده آن را به بالای پل. حدود ساعت 9 صبح مه ناپدید شد و پرچم قابل مشاهده بود. ترافیک تعطیل و CHP راه خود را در یک سرویس آسانسور برای بازیابی دو miscreants.

“ما که شما می دانید که افسران پلیس خواهد آمد و آنها احتمالا طرفداران ورزش” شاه به یاد می آورد. “بنابراین ما فکر می کنیم ممکن است قادر به گرفتن دور با آن تا حد معینی.”

در نهایت این که اساسا چه اتفاقی افتاده است. هر چند آنها انتظار نداشتند افسران پلیس به واقع آمده بازیابی آنها را از بالای پل ماموران به نظر می رسید نسبتا خوشحال توسط مرجع. پادشاه و Loftus شد اجازه دهید با 35 دلار خاطی بلیط; پلیس حتی مطرح برای عکس ها با دو مرد. (این مجازات بسیار جدی تر این روز: سوء چهره $10,000 خوب با پتانسیل سال در زندان است.) سی ان ان پخش جست و خیز به تلویزیون در سراسر آمریکا و در شب قبل از سوپر باول دو معروف بودند — اگر فقط برای پانزده دقیقه.

این روزها پادشاه است که هنوز هم یک 49ers فن. او در زندگی مارین کانتی در حال اجرا یک مجله ادبی. Loftus است که در لس آنجلس مشغول به کار به عنوان یک مدیر تجاری. آنها به نگه داشتن در تماس; پادشاه بود در لوفتوس عروسی پیش از آن در سال 2019.

آنها هر دو دارای یک پشیمانی: پلیس هرگز به آنها پرچم خود را به عقب.

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: michael.rosen@sfgate.com.

بیشتر سوپر باول پوشش:

PETA خرد شده برای Kaepernick با مضمون تبلیغ Super Bowl گروه ادعا رد شد NFL

جو مونتانا توضیح می دهد که چرا او نمی بیش از حد “درگیر” با 49ers و NFL دیگر

NFL گفت: هیچ به 49ers سوپر باول مشاهده در منطقه خلیج

49ers پاداش با صبر و شکیبایی با Ward, آرمستد بود

مغلوب ساختن پیشی جستن سوپر باول LIV پیش نمایش فوق العاده generic و هر کس جوک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>