صندوق بین المللی پول در ماه ژوئن رشد اقتصادی پیش بینی می شود به احتمال بسیار زیاد بدتر از آوریل: گیتا Gopinath

اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر می تواند تحمیل “قابل توجه زخم” در سراسر جهان و چشم انداز بهبود باقی می ماند بسیار نامشخص اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath روز جمعه گفت.

این صندوق در ماه آوریل پیش بینی شده اقتصادی جهانی انقباض 3.0 درصد اما Gopinath گفت: به روز شده پیش بینی به دلیل ژوئن 24 “خواهد شد به احتمال بسیار زیاد بدتر است.”

“وجود دارد عمیقی عدم اطمینان از بازیابی,” او گفت: در یک آدرس مجازی به 7th, آسیایی, سیاست های پولی فروم.

با اشاره به آسیب های انجام شده در بخش های خاص مانند حمل و نقل و همچنین به عنوان در حال رشد خطر ورشکستگی و مداوم زیان کار همراه با انتظار تغییر در رفتار مصرف کننده “یکی باید در مورد مسیر بهبود است.”

“بسیاری از این متغیرها نقطه به نقطه قابل توجهی زخم, اثرات,” او گفت که ترک آسیب پایدار در اقتصاد جهانی است.

در آن چشم انداز اقتصادی جهان در ماه آوریل واشنگتن-بر اساس بحران قرض دهنده و هشدار داد که این رکود می تواند بدتر اگر همه گیر شد و طولانی مدت و یا شاهد تجدید حیات.

بانک جهانی هفته گذشته گفت: این شرکت انتظار دارد که اقتصاد جهانی به قرارداد با 5.2 درصد در گسترده ترین بحران در 150 سال است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>